Süper Lig’de ilk iki hafta programına Fenerbahçe ayarı

Süper Lig'in 1 ve 2. hafta programında, UEFA tarafından açıklanan Fenerbahçe’nin Avrupa kupalarında oynayacağı maçların tarihi nedeniyle değişikliğe gidildi.

Süper Lig’de ilk iki hafta programına Fenerbahçe ayarı

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) tarafından, Fenerbahçe'nin 4-11 Ağustos tarihlerinde oynayacağı UEFA Avrupa Ligi 3. Eleme Turu müsabakaları nedeniyle Spor Toto Süper Lig'in ilk iki hafta programında değişiklikler yapıldığı bildirildi.

Buna göre; Fenerbahçe'nin 1. haftada 5 Ağustos Cuma günü oynayacağı Ümraniyespor müsabakası 8 Ağustos Pazartesi gününe, 2. haftada 13 Ağustos Cumartesi günü oynayacağı Kasımpaşa müsabakası ise 15 Ağustos Pazartesi gününe alındı.

İKİ MAÇTA DAHA DEĞİŞİKLİĞE GİDİLDİ

Bu değişikliklere bağlı olarak 5 Ağustos Cuma günü saat 19.15'te oynanacak olan İstanbulspor-Trabzonspor müsabakasının saati ise 21.00 olarak değiştirildi. Esenyurt Necmi Kadıoğlu Stadı'nda devam eden bakım onarım çalışmaları nedeniyle sezonun açılış müsabakası Atatürk Olimpiyat Stadı'nda oynanacak.

Öte yandan, 15 Ağustos Pazartesi günü saat 21.45'te oynanacağı duyurulan Galatasaray-Giresunspor müsabakası da yayın planı gereği 13 Ağustos Cumartesi gününe saat 21.45'e alındığı açıklandı.

UEFA, Vladimir Putin tezahüratı nedeniyle Fenerbahçe'ye soruşturma açtı İlginizi Çekebilir UEFA, Vladimir Putin tezahüratı nedeniyle Fenerbahçe'ye soruşturma açtı
Loading...