Trabzonspor, Yunus Mallı’yı gönderdi! 7 milyon…

Trabzonspor, Yunus Mallı'nın sözleşmesinin karşılıklı olarak feshedildiğini ve oyuncuya 7 milyon TL'lik tutarın 10 taksitte ödeneceğini duyurdu. Yunus Mallı, bordo-mavili takımdan ayrıldıktan sonra Kasımpaşa'ya imza attı.

Trabzonspor, Yunus Mallı’yı gönderdi! 7 milyon…

Trabzonspor, 2020-2021 sezonunun devre arasında takıma bedelsiz olarak katılan Yunus Mallı’nın sezon sonu bitecek sözleşmesini anlaşarak feshetti. Bordo-mavili takım, Yunus’un alacağı 7 milyon TL’yi 10 taksitte ödeyecek.

Yunus Mallı, Trabzonspor formasıyla çıktığı 23 maçta skor katkısı veremedi.

KASIMPAŞA’YA İMZA ATTI

Yunus Mallı, bordo-mavili kulübün KAP açıklamasından sonra Kasımpaşa’ya imza attı. 30 yaşındaki futbolcunun transferi, “Yeni transferimiz Yunus Mallı, Kemerburgaz Tesislerimizde Sportif Direktörümüz Muhammed Emir Saraç’ın da hazır bulunduğu imza töreninde kendisini Kasımpaşamıza bağlayan sözleşmeye imza attı” ifadesiyle duyuruldu.

KAP AÇIKLAMASI

“Şirketimiz ile profesyonel futbolcumuz Yunus Mallı arasındaki 01.02.2021 başlangıç ve 31.05.2023 bitiş tarihli profesyonel futbolcu sözleşmesi karşılıklı olarak feshedilmiştir. Yapılan anlaşmaya göre oyuncuya, 7.000.000.-TL tutarındaki fesih tazminatı 10 (On) taksit halinde ödenecektir.

Kamuoyuna duyurulur.

Saygılarımızla.”

Trabzonspor Sivasspor Süper Kupa maçının hakemi belli oldu İlginizi Çekebilir Trabzonspor Sivasspor Süper Kupa maçının hakemi belli oldu
Loading...