Ünal Karaman: Eksiklerimiz hiçbir zaman bitmez

Başakşehir'i 2-1 mağlup ederek 4 maçlık galibiyet hasretine son veren Göztepe'de teknik direktörü Ünal Karaman, çalışmalarının karşılığını aldıkları bir galibiyet olduğunu belirtip, "Doğrularımızı artırarak ve geliştirerek devam edeceğiz. Büyük başarılara imza atacağız" dedi.

Süper Lig’in 25. haftasında Göztepe, konuk ettiği Medipol Başakşehir’i 2-1 mağlup etti. Maçın ardından düzenlenen basın toplantısında Göztepe Teknik Direktörü Ünal Karaman müsabakayı değerlendirdi.

Karaman, göreve geldikleri andan itibaren futbolcularının samimi bir gayreti olduğunu belirterek, “Galip gelemediğimiz son 4 maçın 3’ünü deplasmanda oynadık. Futbolun doğrularını yapmaya çalışan bir takımdık ama sonuç alamıyorduk. Bugün o gayreti yine futbolun doğrularını artırarak arzu ettiğimiz, ihtiyacımız olan bir galibiyet aldık. Oyuncularımızın çalışmalarının karşılığını alması gerektiği bir galibiyetti. Camiamıza hayırlı olsun. Tabii ki doğrularımızı artırarak, daha geliştirerek devam edeceğiz. Eksiklerimiz hiçbir zaman bitmez. Onları da hızla azaltıp, çok daha arzu edilen, çok daha özlemle ve hasretle beklenen, camiasına hizmet odaklı, kalitesine hem insanlık olarak hem yetenek olarak sahada kullanmaya gayret eden oyuncu grubuyla büyük başarılara imza atacağız. Bunun inancını taşıyorum. Lig, zor bir lig, her takımın kendine göre bir gücü, bir silahı var. Bu bizim moralimizi güçlü tuttu ama oynayacağımız önümüzde çok zorlu müsabakalar var. Evet bunun sevincini yaşayacağız ama aynı disiplinle çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

MAÇ SONUCU | Göztepe 2-1 Başakşehir İlginizi Çekebilir MAÇ SONUCU | Göztepe 2-1 Başakşehir