Valerien Ismael’in Ersin Destanoğlu’nu motive etme çabası

Beşiktaş Teknik Direktörü Valerien Ismael, "Aklını sahaya ver. Sana güveniyorum" dediği kalecisi Ersin Destanoğlu'ndan yeni sezon öncesi tam konsantrasyon istedi.

Valerien Ismael’in Ersin Destanoğlu’nu motive etme çabası

Rıdvan Yılmaz ve Emirhan İlkhan'ın ardından bir başka Beşiktaş özkaynak ürünü, yuvaya veda edebilir.

Ersin Destanoğlu için birden fazla Avrupa ekibinin ilgi mektubu gönderdiği ortaya çıktı. Teklifler henüz resmi değil. Valerien İsmael ise öğrencisinden tam konsantrasyon istedi. Ismael, açılış maçında oynatacağı Ersin'le konuşup, “Biz işimizi yapalım. Aklını sahaya ver. Bir gelişme olursa kulüp bilgi verir. Sana güveniyorum” sözleriyle motive etti.

ÖZKAYNAKTAN 155 MİLYON TL

Öte yandan siyah-beyazlı altyapı, hatırı sayılır bir gelir sağladı. Rıdvan'dan ilk etapta 4 milyon euro, Emirhan'dan da 4.5 milyon euro kasaya girdi: Toplam 155 milyon TL… Bu rakam iki oyuncunun performansına göre artacak. Rıdvan'da 2 milyon 250 bin euro'luk ‘bonus' var. Emirhan'ın sonraki satışından ise Beşiktaş'a yüzde 20 pay gelecek.

KAPALI GİŞE AÇILIŞTA 4-3-3

Beşiktaş, 2022-23 sezonunu Kayserispor maçıyla bugün açıyor. Siyah-beyazlılar, merakla Valerien İsmael'in oynatacağı sistemi merak ediyor. Edinilen bilgilere göre üçlü savunmadan vazgeçen İsmael, 4-3-3 dizilişiyle sahada olacak. Atiba, Welinton ve Josef sakat. Necip stoperde görev alacak. Stat kapalı gişe olacak.

Galatasaray'da transfere damga vuran ikili: Erden Timur ve Okan Buruk İlginizi Çekebilir Galatasaray'da transfere damga vuran ikili: Erden Timur ve Okan Buruk
Loading...