ACILAR PAYLAŞTIKÇA AZALIR

VEFAT ve BAŞSAĞLIĞI ilanlarınızın gelirinin yüzde on beşini sizin seçeceğiniz bir vakıf veya dernekle paylaşıyoruz.

Türkiye'nin bayi satışı en yüksek gazetesi olan Sözcü Gazetesi'nde sosyal ilanlarınızı (Vefat, Başsağlığı) artık bu sayfada yer alan telefonla hızlı ve kolayca verebilirsiniz.


Sözcü Gazetesi Vefat ve Başsağlığı ilanlarınızın gelirinin yüzde on beşini sizin seçeceğiniz bir vakıf veya dernekle paylaşıyoruz.


Sizlerin katkılarıyla belki bir çocuk okuyacak, belki de bir hasta iyileşecek.


İlan vermek için günün her saati +90 (212) 290 21 22'den Sözcü İlan Servisi'ni arayabilirsiniz.

LÖSEV

LÖSEV Başkanı Üstün Ezer, gazetemizin kampanyası için, “Halk arasında bir söz vardır; ‘Yeniden doğarız ölümlerle' diye… Bu kampanyayla artık kaybedilen bir sevdiğiniz veya yakınınız bir lösemili çocuğa hayat verebilir” dedi.

ÇYDD

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği (ÇYDD) Başkanı Aysel Çelikel ise, gazetemizin kampanyasının çok önemli bir adım olduğunu dile getirerek “Bunu Çağdaş Yaşam'ın tarihine altın harflerle yazacağız. Aldığımız bağışlarla bir kızımızın okumasına katkıda bulunacağız” dedi. Topluma mal olan önemli dernek ve vakıflar tarafından örnek gösterilen kampanya için Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği (ÇYDD) Başkanı Prof. Dr. Aysel Çelikel “Bu şekilde aldığımız bağışlar bir kızımızın daha okumasına katkıda bulunacaktır. Bunu ilk başlatan SÖZCÜ oldu. Unutulmayacak bir olay. Bunu Çağdaş Yaşam’ın tarihine altın harflerle yazacağız” dedi.

Detaylı bilgi için tıklayınız