GAYRİMENKUL YATIRIMLARINDA EN ÖNEMLİ 3 FAKTÖR

Söz konusu gayrimenkul olduğunda, doğru bir yatırım için gerekli olan belli başlı kaideler var. Ev ya da ofis, yatırım için seçtiğiniz projenin yaşam olanakları ve mimari yapısı tabii ki çok önemli. Fakat bunların yanı sıra size sunduğu ticari avantajlar da yatırımı cazip kılan etkenler arasında yer alıyor.

Kolay ödeme imkanı

Gayrimenkul yatırımlarında belirleyici birçok faktör olsa da, en önemlilerden biri şüphesiz ki ödeme şekli. Bütçenize göre doğru bir planlama yapıp sizi zorlamayacak bir yatırıma yönelmenizde fayda var. Bu yüzden 'kolay ödeme imkanı' ilk seçeneğiniz olacaktır.

İş dünyasından uzak kalmayın

Günümüzde modern gayrimenkul anlayışı, karma projelerle hayat buluyor. Bu da ev ve ofis konseptinin bir arada olduğu bir yaklaşım demek. Gayrimenkul yatırımlarında zamanı yakalamak istiyorsanız, bu yaklaşımı da yakalamanız gerekiyor.

Konum faktörü

Seçtiğiniz gayrimenkul yatırımının konumu, hem yaşam olanaklarınız hem de ticari faaliyetleriniz açısından oldukça önemlidir. Bu yüzden kamu kurum ve kuruluşları, bankalar, ticaret odaları, şirket merkezleri, AVM’ler, üniversiteler ve hastanelere yakınlığı ile bilinen bir yatırım tercihi, şehrin tüm olanaklarını ayaklarınıza serecektir.

İŞ DÜNYASINDA MAHALL DEVRİ

Profesyoneller için iş yaşamında gereksinimlerine karşılık bulabilmek hayati önem taşır. Mahall Ankara’da, 214 kule ofis, 101 yatay teras ofis, Divan Residence ve home ofisler ile iş yaşamında her ihtiyacınız karşılık buluyor.

Ayrıcalıklı konum

Ankara’nın en değerli lokasyonu Eskişehir Yolu’nda ve Kızılay-Çayyolu metro hattına 200 metre mesafede konumlanan Mahall Ankara, sakinlerine hayatın merkezinde olmanın ayrıcalıklarını yaşatıyor.

Cazip ödeme avantajları

Proje, sunduğu cazip ödeme imkanları ve çalışma ortamında sağladığı kolaylıklar ile yatırımcıların yüzünü güldürüyor. %30 peşinat, 60 ay vade ve %0 faiz ayrıcalıkları tanıyan proje, sadece ofisler için geçerli olmak üzere, peşin ödemelerde size özel KDV indirim fırsatları sunuyor.

Alışverişin yeni merkezi: Mahall Meydan

Mahall Meydan, En sevdiğiniz markaları buluşturan 64 mağaza, cafe, restoran, farklı beğenilere ve bütçelere hitap eden seçenekleriyle Mahall Ankara’nın tam merkezinde sizleri bekliyor.