Hayal gibi bir hayat için 6 müthiş tavsiye

Hayal gibi hayat. Kulağa hoş geliyor değil mi? Oysa çoğunuzun “nasıl olacak?” dediğinizi duyar gibiyiz. Siz de yeni evinizi veya ofisinizi seçerken aşağıdaki maddeleri dikkate alırsanız, hayal gibi bir hayat hiç de uzak değil!

​Hazırsanız, listemize göz atmaya başlayabilirsiniz.
Her Açıdan Kolay Ulaşın

Hayal gibi hayat yaşamanın öncelikli kuralı kolay ulaşımdır. Çünkü hiç kimse evden işe, işten eve giderken saatlerini yollarda geçirmeyi istemez. Bu yüzden de evinizin veya ofisinizin şehrin ana arterlerine, metro, metrobüs gibi toplu taşıma araçlarına yakın olması önemlidir. Ayrıca toplu taşımaya yürüme mesafesinde olan yerlerin değeri her zaman daha fazladır ve yatırımınızın karşılığını verir.

Tüm İhtiyaçlarınızın Cevabını Alın

Ev ya da ofis, fark etmez. Öncelikle ihtiyaçlarınızı belirleyin. Oturmak için bir rezidans ya da iş hayatınıza katkı sağlayacak bir ofise yatırım yaparken sadece bugünü değil yarını da düşünün. Çünkü ileride satacağınız ya da kiraya vereceğiniz kişilerin de sizin gibi düşüneceğini unutmayın.

Manzarayı Es Geçmeyin

Bir ev ya da ofisin en değerli özelliklerinden birinin manzarası olduğunu unutmayın. Gününüzün büyük bir bölümünü muhteşem bir manzara karşısında geçirdiğinizde yaşadığınız o hazzı hatırlayın. Üstelik deniz ve doğa manzarasının insanları rahatlatarak daha mutlu ettiği de bilimsel bir gerçek. İşte bu yüzden yatırım yaptığınız yerin manzarasına özellikle dikkat edin.

Her Zaman Değerli Olanı Seçin

Sadece yaşamak için bile olsa gayrimenkulünüzün her zaman değerli kalacak bir lokasyonda olmasını önceleyin. Paranın kolay kazanılmadığını ve yanlış seçilmiş bir projenin size maddi ve manevi kayıplar yaşatabileceğini aklınızdan çıkarmayın. Satın almayı düşündüğünüz yerin size uzun vadede kazandıracağından emin olmanız çok ama çok önemli...

Geniş ve Ferah Olanı Tercih Edin

Küçük ve dar mekanlar, yaşamınızı olumsuz etkiler. Hayatınızın çok büyük bölümünü geçirdiğiniz ev ya da ofisinizin geniş ve ferah olması bu yüzden bir lüks değil ihtiyaçtır. Güne “merhaba” dediğiniz yerin genişliği, ferahlığı, yeterince güneş alması, rahatça havalandırılması ve hatta balkonu ve terası olması önemlidir. Baktığınız yerde bunlar varsa, orası hayal gibi hayat için uygun bir mekandır.

Merkezde Kalın

Şehrin merkezi noktaları neden daha çekicidir hiç düşündünüz mü? Çünkü insan merkezden uzaklaştıkça hayata da uzaklaşıyor demektir. Bir yerin merkezi olması, insanların orada zaman geçirmeyi tercih ediyor olması demektir. Daha çok insanın tercih ettiği bir yere ise daha büyük yatırımcılar ve imkanlar gelir. Bu da hem günümüzde hem de gelecekte hayal gibi hayatı garanti altına almak anlamına gelir.

HAYAL GİBİ HAYAT: SKYLAND İSTANBUL
0 peşinat ve 3.500 TL taksitle bu yaz teslim residence fırsatı

Skyland İstanbul’un iki kulesinden birinde yer alan ve bu yaz teslim edilecek Sky Residence’lar “0 peşinat 3.500 TL taksitle” ya da “50 ay şirket bünyesinde ödeme” avantajıyla konut sahibi olmak isteyenlere ve yatırımcılara kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor. Kişiye özel cazip ödeme seçenekleri de fırsat üzerine fırsat demek!

0 peşinat ve 8.920 TL taksitle ofisinizi alın, bu yaz taşının!

Ulaşım kolaylığı, konfor ve sosyal imkanlarıyla benzersiz özelliklere sahip Skyland İstanbul ofisleri, “0 peşinat, 0 faiz, 8920 TL taksitle” ya da “%5 peşinatla 50 ay şirket bünyesinde” ödeme avantajlarıyla göz dolduruyor. Skyland İstanbul’un Tower, Loft ve Flat ofislerinde, modern iş dünyasının günlük ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak tüm bölümler ve ince detaylar yer alıyor.

Benzersiz olmak, yüksek standartlarda yaşamaktır.

Skyland İstanbul residence’ları sizi İstanbul’un zirvesine, üstün standartlarda bir yaşama davet ediyor. Skyland İstanbul’un residence kulesinde 1+0’dan 4+1’e kadar her ihtiyaca özel seçenekler var. Concierge hizmetinden fitness ve wellness merkezine, akıllı ev teknolojilerinden yüzme havuzuna keyifli bir hayat için her şey, Skyland İstanbul residence’larında...

İş hayatında zirvedeki yeriniz hazır.

Mimarisi, özel güvenlik teknolojileri, toplantı odaları, kafeteryaları, otoparkı ve eşsiz manzarasıyla benzersiz bir iş hayatı Skyland İstanbul’da sizi bekliyor. Birleştirilerek her katta 2.000 m2’ye kadar istenilen büyüklükte tasarlanabilen Tower Ofis’ler, 8 metre tavan yüksekliğiyle öne çıkan Loft Ofis’ler ve Cendere Caddesi’nden özel girişi bulunan Flat Ofis’ler yüksek yatırım değerleriyle de dikkat çekiyor.

Tek bir yer, binlerce yeni hayat.

Skyland İstanbul’un en büyük üstünlüklerinden biri de HOM Design Center. TEM’den ve Cendere Caddesi’nden direkt giriş ayrıcalığı bulunan tek proje Skyland İstanbul’da yer alan ve tasarım dünyasını buluşturacak olan HOM Design Center’a İstanbul’un her yerinden ulaşmak da çok kolay!