İSTANBUL'UN TARİHİ SEMTİ BOMONTİ'DE YAŞAMAK İÇİN 3 NEDEN

İstanbul'un Şişli ilçesinde yer alan Bomonti, son yıllarda yapılan düzenlemeler ile birlikte kent yaşamına yepyeni bir soluk getirdi. Yüz yılı aşkın tarihi ile İstanbul'un en eski semtlerinden biri olan Bomonti, yapılan kültürel etkinlikler ve merkezi konumu nedeniyle şehrin yeni eğlence ve kültür merkezi oldu. Modern yaşam ile tarihi dokuyu birleştiren Bomonti'de yaşamak için birçok neden bulunuyor.


İşte İstanbul'un ruhunu hissedenlere ait bazı ayrıcalıklar...

Kültür ve sanatın yeni merkezi

Her şehrin geçmişten gelen ve şehrin ruhunu yansıtan bir yaşam biçimi vardır. Yeni Bomonti yaşamı; merkezine kültürü ve sanatı alıyor. Bomonti'de düzenlenen festivaller ve sanat galerileri, insanlara güzelliklerle dolu bir semtte yaşama olanağı sunuyor.

Geçmiş ve gelecek bir arada

Bir semt düşünün, hem tarihi dokusu ile şehrin geçmişine dokunuyor, hem de modern mimari yapıları ile geçmiş ve geleceği birleştiriyor. Bomonti, İstanbul'da bunu sağlayan nadir semtlerden biri. İstanbul'un geçmişiyle geleceğini birleştiren Bomonti, köprü görevi üstlenmekle kalmayıp geleceğin şehircilik vizyonunu da içinde barındırıyor.

Burası İstanbul'un kalbi

İstanbul'da yaşayan çoğu insan için ulaşım en önemli faktör. Bomonti bu durumun çözümü için de çok önemli bir konuma sahip. Şehrin kalbi sayılabilecek bir noktada yer alan Bomonti; Beyoğlu, Beşiktaş ve Maslak gibi iş hayatının merkezi sayılabilecek yerlere yakınlığıyla da dikkat çekiyor.

İSTANBUL'UN YÜKSELEN DEĞERİ
NİDAPARK BOMONTİ

Tahincioğlu kalitesiyle İstanbul'un en prestijli semtlerinden birinde yükselen Nidapark Bomonti, “%100 Hayat” mottosuyla, İstanbul'a yepyeni bir soluk getiriyor. İstanbul'un en değerli semtlerinden biri olan Bomonti, bu yıl Nidapark Bomonti projesi ile birlikte altın çağını yaşıyor.


Cazip ödeme avantajları ve tarihi lokasyonu ile dikkat çeken proje, herkesin tercihine göre olanaklar sunuyor. Nidapark Bomonti'de, önceliğinize göre manzara, teras veya bahçe tercihlerinden faydalanabiliyorsunuz. Bölgenin en kapsamlı karma projelerinden biri olan Nidapark Bomonti; yaşam, ofis ve alışveriş alanlarının yanı sıra meydan kullanımıyla da dikkat çekiyor

KOLAY ULAŞILAN, ZOR VAZGEÇİLEN

Şehrin yeni gözdesi konumundaki Nidapark Bomonti, İstanbul’un en önemli ulaşım akslarının üstünde, eğlence, kültür ve sanat hayatının kalbinde yer alıyor. Nidapark Bomonti Kule, Nidapark Bomonti Teras, Nidapark Bomonti Suit, Nidakule Bomonti Ofis ve Nidapark Bomonti Meydan’dan oluşan proje; Beyoğlu, Beşiktaş ve Maslak aksına komşu bir karma proje olmasıyla da ön plana çıkıyor. Tahincioğlu’nun karma projelerdeki uzmanlığıyla geliştirilen Nidapark Bomonti, iyi düşünülmüş ve doğru planlanmış projesiyle, isteyene manzara, isteyene teras, isteyene de bahçe keyfi sunuyor. ‘Kolay Ulaşılan, Zor Vazgeçilen’ bir yer olan Nidapark Bomonti, hem semt, hem de mülk sahiplerine konforlu bir yaşam sunmaya hazırlanıyor.

Tarihi Yarımada manzarası

Nidapark Bomonti'nin en önemli özelliklerinden biri, eşsiz konumu. İstanbul ve tarihi yarımada manzarasını gözler önüne seren Nidapark Bomonti Kule’de 1+1’den 5+1’e kadar daire tipleri bulunuyor. Nidapark Bomonti Teras ise geniş terasları ve yatay yerleşimi ve iç bahçedeki peyzaj alanıyla keyifli bir ortam sunarak 1+1’den 4+1’e kadar değişen daire tipleriyle alternatif sunuyor.

Tam donanımlı bir yaşam konsepti

İçinde kapalı ve açık yüzme havuzu, havuz çevresinde dinlenme ve güneşlenme terası ve fitness salonu bulanan Nidapark Bomonti'de 1+1 ve 2+1 daireler için birer adet, 3+1 daireler için ikişer adet ve 4+1 daireler için üç adet otopark yeri tahsis edilirken, kapalı otoparklardan doğrudan tüm dairelere asansör ile ulaşım imkânı bulunuyor.

Cazip ödeme imkanı

Nidapark Bomonti’nin, cazip ödeme avantajları da dikkat çekiyor. Projede %5 peşinat, 6 ay sonra %5 ara ödeme, 12 ay sonra %10 ara ödeme, geri kalan %80'lik kısmı ise sonradan ödeme imkanı var. %80'lik kalan kısım için 60 aya kadar %0 faiz olanağı sunuluyor. 61-120 aylık vadelerde ise %0.45 aylık faiz imkânı yer alıyor. Satışlarda anlaşmalı olan bankaların kredi seçeneklerinden yararlanılabiliyor. Projede peşin alım yapmak isteyenlere ise %15 oranında indirim yapılıyor.