HER BÜTÇEYE UYGUN 4 KASKO PAKETİ

Yaz mevsiminin yaklaştığı şu günlerde uzun yola çıkacak olanların aklında otomobilleriyle ilgili benzer sorular var. Bu soruların en önemlilerinden biri kasko ile ilgili. Yola çıkmadan önce kasko sigortasını yaptıranlar kendilerini güvence altına alıyor. Peki nasıl bir kasko sigortası?

Allianz’dan bütçenize uygun paket

Allianz, müşterilerinin beklenti ve ihtiyaçlarına yönelik olarak kasko sigortasını yeniden tasarladı. Mini, Eko, Kapsamlı ve Markalı olmak üzere dört farklı kasko paketi geliştiren Allianz, yeni ürün alternatifleriyle müşterilerinin hayatını kolaylaştırıyor ve bütçelerine en uygun ürün alternatifine ulaşmalarını sağlıyor.

ALLIANZ'DAN BİRÇOK RİSKE KARŞI KORUMA

Müşteriler, teminat kapsamı ve hasar durumunda tercih edilen servis ağına göre değişiklik gösteren paketler sayesinde hızlıca dört alternatif arasından ihtiyaçlarına ve bütçelerine uygun olan kasko poliçesini satın alabiliyor. Allianz’ın kasko sigortası ürünleri çarpmadan yanmaya, hırsızlıktan teröre, doğal afetlerden ferdi kazaya kadar birçok riski güvence altına alıyor. Kaza durumunda yedek araç ve çekici hizmeti de sunan paketler, isteğe bağlı olarak satın alınabilecek yurt dışı teminatı, gelir kaybı teminatı, tedavi masrafları teminatı gibi birçok riske karşı da koruma sağlıyor. *

*Teminat içerikleri ve limitleri kasko poliçesi kapsamında seçilen pakete göre farklılık gösterebilmektedir.

Mini Paket

Allianz Kasko Mini Paket ile aracınızı temel risklere karşı güvence altına alabilirsiniz. Hırsızlık, yanma, terör, sel ve su baskını, dolu, fırtına gibi risklere karşı aracınızı Allianz Kasko Mini Paket ile koruma altına alabilirsiniz.

Eko Paket

Allianz Kasko Eko Paket ile aracınızı olası bir hasar durumunda Allianz anlaşmalı özel servislerinde tamir ettirebilirsiniz. Aracınızın başına gelebilecek olası risklere karşı siz ve aracınız Allianz kalitesiyle güvence altında.

Kapsamlı Paket

Allianz Kasko Kapsamlı Paket ile aracınızın başına gelebilecek kazadan anahtar kaybına, doğal afetlere bağlı hasarlardan üçüncü şahıslara karşı mali sorumluluğa kadar birçok riski güvence altına alabilirsiniz.

Markalı Paket

Aracınızın markasına göre özel olarak dizayn edilen Allianz Kasko Markalı Paket ile size özel ayrıcalıklı hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Detaylı bilgi için Allianz’ın web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Sade ve kolay anlaşılabilir paketler

Allianz Kasko Sigorta Paketi ile ilgili açıklamada bulunan Allianz Türkiye Elementer Bireysel Sigortalar Genel Müdür Yardımcısı Suat Didari, “Sade ve kolay anlaşılır kasko paketlerimiz ile müşterilerimize daha hızlı teklif verebiliyor, onların bütçe ve ihtiyaçlarına göre tercih edebilecekleri paket yapısı sunabiliyoruz” diyor.

Daha az bilgiyle daha kısa sürede teklif

“Kasko ürünümüz hem müşterilerin hem de dağıtım kanallarımızın ihtiyaçlarına göre yeniden tasarlandı” diyen Didari, “Yenilenen ürün yapımızda müşterimizin her bir ürün için ayrı teklif almasına gerek kalmıyor. Teklif istendiğinde sunulan dört paket alternatifi arasından, ihtiyaçlarına uygun olanı tercih edebiliyorlar. Ayrıca bu geliştirmeler ile çok daha az bilgiyle ve daha kısa sürede müşterilerimiz için teklif oluşturabiliyoruz” ifadesini kullandı.