İSTANBUL’UN KALBİNDE
DOĞRU YATIRIM İÇİN BENZERSİZ PROJE

Avrupa Yakası’nın hiç uyumayan dinamizmi ve ışıl ışıl yaşamı, Asya Yakası’nın meşhur sakinliği, tertemiz Çamlıca havası ve yemyeşil Acıbadem doğasıyla buluşuyor. İstanbul’u İstanbul yapan ne varsa hepsini bünyesinde taşıyan Benesta Acıbadem, hayatında daima en iyiye yer açanların aradığı o eşsiz yaşamı sunuyor.

Ezber bozan bir park anlayışı

Benesta Acıbadem, ünlü tasarımcısı WATG yöneticilerinin “dünyada bir ilk” olarak tanımladığı iki futbol sahası büyüklüğünde müthiş bir parka ev sahipliği yapıyor. BenLeo Park, İstanbul’da hiç de alışkın olmadığımız devasa ölçüleriyle dikkat çekiyor. BenLeo Park, her metrekaresiyle yeşil alan tanımının dışına çıkıyor ve yıktığı tüm kurallar gibi evinizin duvarlarını da yok sayıyor ve sizi yemyeşil doğayla buluşturuyor. BenLeo Park’ta şehirden uzaklaşmadan gürültüden uzaklaşacak ve eşsiz bir atmosferde yürüyüş yaparak güne başlayacaksınız.

Kişiye özel farklı standartlar

Benesta Acıbadem’de hiçbir şey standart değil. Her evin kendine özel farklı artıları bulunuyor. Kiminde devasa bir terastan Kalamış kıyılarına kadar uzanan bir manzara, kiminde BenLeo Park’a açılan salondan adımınızı attığınız anda çimlerle sizi buluşturan bahçeler, kimindeyse Çamlıca Kulesi’nin mest edici görüntüsü size eşlik ediyor. Her salon penceresinin yaşatacağı deneyim ayrı ayrı hesaplanıyor. Her odadan keyif almanızı sağlayacak detaylar, yüksek kalite standartları ve mühendislik anlayışıyla tasarlanarak sizi ayrıcalıklarla dolu yepyeni bir yaşama davet ediyor.

Zamanın ötesinde bir proje

Projenin hayallerin ötesine geçmesi için genel tasarımda TAGO Mimarlık ve ekibi, iç tasarımda Tanju Özelgin ve ekibi her daireyi sadece kâğıt üstündeki kusursuz plana göre değil; inşaat sırasında adım adım deneyimlenerek kontrol ediyor. Projenin yıllandıkça klasikleşecek tasarımıyla zamanın ötesinde hissedeceksiniz. Yaşamın tüm renklerini bir arada bulacağınız Benesta Acıbadem’de günün yoğunluğunu Gata Ormanı’na açılan geniş terasınızda unutacak, doğanın tazeleyen esintisi ve toprağın kokusuyla huzurun keyfini çıkaracaksınız.

Her şeyin daha iyisi ve yüksek yatırım değeri

Bu benzersiz yaşam alanı her yeni günde siz ve sevdikleriniz için yepyeni bir deneyimin habercisi olacak. Daha fazla tavan yüksekliği, daha iyi manzara, daha rahat yaşam alanları, daha fazla kişiselleştirme ve elbette yüksek yatırım değeri… Hepsi ve fazlası için bugünlerde inanılmaz hızla yükselen her Benesta bloğunda tüm dünyada büyük ve başarılı projelere imza atan deneyimli uzman mimar ve mühendislik ekipleri hummalı bir “son dokunuş çalışması” yürütüyor.

TÜM GÜZELLİKLER BU PARKA ÇIKIYOR

Projede BenLeo Park’a komşu olarak tasarlanan Benesta Hub, İstanbul’un en iddialı mutfaklarına ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Rafine zevklerin yeni merkezi olacak alanda gurme lezzetler, sıra dışı restoran ve kafeler yer alıyor. Hemen yanı başında ise ofisler ve diğer çalışma alanları ihtiyaç duyduğunuz tüm sosyalleşme, çalışma ve dinlenme keyfini bir arada sunuyor. Projedeki tüm güzellikler ise BenLeo Park’a çıkıyor. Uzun yürüyüş parkurları, yetişmiş ağaçlara ev sahipliği yapan gerçek doğal zemini, oyun alanları, kumsallı yüzme havuzu, dinlenme alanları, tırmanma duvarı, mini amfi tiyatrosu ve gökyüzüne uzanan Skywalk yürüyüş yoluyla BenLeo Park her yaşta, herkese hitap etmeyi başarıyor.

Örnek daireyi şimdi gezebilirsiniz

Bugünlerde projenin farkını hissettiren özel showroomu uğrayabilirsiniz. Örnek daireyi gezerken, dokunduğunuz duvarlarda, kapılarda ve diğer tüm detaylarda mimari ve mühendislik anlamında yüksek kaliteyi hissedeceksiniz. Yolculuğunuz Benesta Acıbadem’in sizden duymak istediği o kelimeler dudaklarınızdan döküldüğünde son bulacak: “Tam hayal ettiğim gibi”.