TikTok'ta meşhur olmak için son dönemde yayılan "trenin tepesine çıkma" trendine katılan 15 yaşındaki bir genç feci şekilde hastanelik oldu. 

Hareket halindeki trenin üzerine çıkarak video çekmeye çalışan ve ismi açıklanmayan çocuk trendeki kabloların temas etmesi sonucunda çarpıldı. Elektrik çarpmasının şokunu yaşayan çocuk acılar içinde kıvranarak yere düştü. 

Olay yerindekiler çocuğa müdahale etmeye çalışsa da ilk yardım ekipleri gelene kadar çocuk yerde can çekişti. Çocuğun penisinin elektrik yüzünden yandığı görülürken, görgü tanıkları çocuğun pantolonunun kasık kısmının da kömürleştiğini söyledi. 

Moskova'nın yaklaşık 48 kilometre doğusundaki Elektrougli'de yaşanan olay ülke medyasında gündem oldu. Bir görgü tanığı, "Çok sayıda beğeni almak için kamera karşısına geçerek yaptığı şov yüzünden hayatı boyunca hatırlayacağı bir acı yaşadı. Doktorlar onun hayatını kurtardı. Çocuğun cinsel organları resmen yandı" dedi. 

Çocuğun yüzünün de kanlar içinde kaldığı belirtilirken sosyal medyada yayınlanan videolarda ismi açıklanmayan çocuğun, "Canım acıyor" diye bağırdığı duyuldu. Yerel medya çocuğun hastaneye kaldırıldığını ve yoğun bakımda tedavisinin devam ettiğini söyledi. Yetkililer, "Trenin tepesinden düştükten sonra elektrik çarpan çocuğun durumu ağır. Penisi yandı" dedi.