Gazeteci Demet Cengiz, üçüncü kitabı `Patronca`yı tanıttı

Gazeteci Demet Cengiz, üçüncü kitabı `Patronca`yı tanıttı

Gazeteci Demet Cengiz, üçüncü kitabı `Patronca`yı tanıttı

 

Murat DELİKLİTAŞ – Özgür EREN İSTANBUL, (DHA) GAZETECİ Demet Cengiz, son kitabı ‘Patronca’yı yaptığı tanıtımla duyurdu. Nişantaşı Grey’de gerçekleşen tanıtıma iş ve cemiyet dünyasından isimler katıldı.

Patronların DNA’sını çıkaran ilk kitabı ‘Patron Çıplak’la  ilgi gören Demet Cengiz, ‘Turuncu Yazılar’dan sonra yazdığı üçüncü kitabı “Patronca” ile de paraya, fikirlere ve geleceğe yön veren liderleri mercek altına aldı.
Demet Cengiz, Pusula Yayınevi’nden çıkan kitabıyla ilgili olarak şunları söyledi:
“Patronca, üçüncü kitabım. İş dünyasından 50 önemli isim var. Onların iyi bir rol modeli olabileceğini düşündüm. Kendi hayatımda da dersten çok örneğe inanıyorum. O yüzden iş dünyasından çok sayıda kadın iş insanının da yer aldığı 50 ismi bir araya getirdim. Onlardan başarının sırları, kulağa küpe öneriler, `pişmanlıkları var m?`, `şansa inanıyorlar mı?`,  `dalkavuklukla nasıl mücadele ediyorlar?` Bu tür soruları sorup, onların yanıtlarını aldım. İnsanlara örnek olacağını düşünüyorum.”
Tanıtım gecesinde, kitapta yer alan isimlerle yapılmış röportaj görüntüleri izlenirken, sonrasında Demet Cengiz, kitabıyla birlikte gazetecilikte 20’nci yılını sürpriz bir pastayla kutladı.

DHA

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...