Sözcü Plus Giriş

Meral Akşener erken seçim için meydan okudu

İYİ Parti lideri Meral Akşener, partisinin Bakırköy İlçe Binası'nın açılışında konuştu. Erken seçim tartışmalarıyla ilgili meydan okuyan Akşener "Seçimi ne zaman isterlerse yapsınlar. Cumhurbaşkanlığını alacağız. Ve İYİ Parti iktidar olacak" dedi.

Güncellenme: 23:24, 17/04/2018
Meral Akşener erken seçim için meydan okudu

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, partisinin Bakırköy İlçe Binası’nın açılışını yaptı.

 

Bakırköy İlçe Binası’nın açılışı öncesi saat 16.00’da otobüs üzerinden partililere seslenen Akşener, “İster 26 Ağustos’ta, isterse Kasım’da, isterse 2019’da, canları ne zaman istiyorsa yaptıkları seçimlerde milletimizin bize söylediklerini, dertlerini projelendirip bu milletin çaresi olmak üzere seçime gireceğiz. Ve inanıyorum ki; Allah’ın izni ve sizin teveccühünüzle Cumhurbaşkanlığını alacağız. Ve İYİ Parti iktidar olacak. İktidar olduktan itibaren de; kayırmacılığı, yolsuzluğu ve ortadan kopukluğu ortadan kaldıracak.

İlginizi ÇekebilirAkşener'den Bahçeli'nin erken seçim çağrısına yanıtAkşener'den Bahçeli'nin erken seçim çağrısına yanıt

“TÜRKİYE’NİN EN ÖNEMLİ İTTİFAK UZMANI SAYIN ERDOĞAN’DIR”

İktidar olduğumuz gün Olağan Üstü Hal kalkacak. Biz milletimizde, gencimizden korkmuyoruz. Bize ittifak yapacak mısınız? diye soruyorlar. Biz ittifakı ittifak uzmanlarına bıraktık. Türkiye’nin en önemli ittifak uzmanı Sayın Erdoğan’dır” ifadelerini kullandı.

İlginizi ÇekebilirCHP'li Özel: 26 Ağustos'ta seçim olursa İYİ parti giremezCHP'li Özel: 26 Ağustos'ta seçim olursa İYİ parti giremez

Akşener daha sonra parti yöneticileriyle birlikte ilçe binasının açılışını yaptı.

DHA

Yayınlanma Tarihi:22:54,