Sözcü Plus Giriş

Tosun, Ferrari ile Uruguay’da drift atarken görüntülenmiş

Çiftlik Bank'un kurucusu Mehmet Aydın'ın Uruguay'da 640 bin dolarlık (yaklaşık 2.5 milyon TL) süper lüks Ferrari marka bir otomobille sokaklarda kameralara yakalanmış.

09:37 -

Uruguay’da Malvín Norte adlı dar gelirli insanların yaşadığı bir bölgede dolaşan SCJ2583 Plaka numaralı bir Ferrari 458 Spider’in görüntüleri kısa sürede dikkat çekti.

Bölgenin sakinleri aracın kime ait olduğunu uzun süre soruşturdu. Araç sahibinin uyuşturucu ticaretiyle ilişkisi olduğu iddia edilen yorumlar sosyal ağlarda hızla yayıldı.

URUGUAY’DAKİ BAĞLANTILARI ARAŞTIRILIYOR

Kara Para Aklama Önleme Sekreterliği ve Polis, aracın gizemli sahibinin kim olduğu sorusunu cevaplamak için gelişmeler üzerine bir soruşturma başlattı.  Yerel kaynaklara göre Mehmet Aydın ismi açıklanmayan tanıdığı üzerinden bir inşaat şirketi kurdu ve Punta del Este’nin Trump Kulesi’yle iş yaptı,şirketi inşaat malzemeleri sağlıyordu.

İLGİLİ HABERBizde Çiftlikbank'lar bitmiyor: Bu da 'Anadolu Farm' vurgunuBizde Çiftlikbank'lar bitmiyor: Bu da 'Anadolu Farm' vurgunu

FERRARİ’SİYLE SOKAKLARDA DOLAŞTI

Son olarak sürpriz bir şekilde Çiftlik Bank’un kurucusu Mehmet Aydın , Ferrari içinde trafikte görüntülendi. Görüntülerde aracın bir kavşakta dönüş yapmayı beklerken yanına yaklaşan bir araçtakilerin sürücüyü uyarması ve Ferrari’nin hızla yola çıkıp spin atması ve Mehmet Aydın’ın aracı geri vitese takıp düzelttikten sonra hızla yola devam etmesi görünüyor. Görüntüleri Metin Cihan Twitter üzerinden paylaştı.

Öte yandan bölgedeki kaynakların da bu haberlerin yayılmasından sonra Aydın’ın Uruguay’dan ayrıldığını belirtti.

Son güncelleme: 10:14 21.03.2018
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more