Sözcü Plus Giriş

Dehşet! Seks yapmak istemeyen kocasının cinsel organını kesti

Doğu Afrika ülkesi Uganda'da bir kadın, kendisiyle seks yapmak istemeyen kocasının penisini kesti. Dehşet verici olayın ardından ruh hastası kadın kayıplara karıştı.

Sozcu.com.tr
15:00 -
Dehşet! Seks yapmak istemeyen kocasının cinsel organını kesti

İngiliz Daily Mail gazetesinin haberine göre; dehşet verici olay 30 Haziran’da yaşandı.

35 yaşındaki Beatrice Acen, eve aşırı alkollü geldi ve 46 yaşındaki kocası Moses Okot ile cinsel ilişkiye girmek istedi.

Çiftçi olduğu belirtilen Okot, gün boyunca avda olduğunu ve eve henüz döndüğünü söyledi. Sonrasında ise yemek yiyip yattığını anlattı.

İLGİLİ HABERUçuş ekibi şişe çevirmece oynadı, sonra da çırılçıplak soyunup oteli birbirine kattıUçuş ekibi şişe çevirmece oynadı, sonra da çırılçıplak soyunup oteli birbirine kattı

Talihsiz adam uykudan uyandığında pantolonunun kan revan içinde olduğunu fark etti.

Dehşet verici olayın ardından Acen kayıplara karıştı.

Moses Okot, “Bir erkek olarak, böylesi bir şeye müsamaha gösteremezdim, bu nedenle de düzelir umuduyla onunla seks yapmama kararı aldım” şeklinde konuştu.

Okot’un daha önce de karısının şiddetine maruz kaldığı ortaya çıktı. İkilinin yaşadığı köyün lideri, “Geçen yıl da Beatrice Acen, kocasının köprücük kemiğini kırmıştı” dedi.

İLGİLİ HABERKorkunç olay... Kendisini aldatan kocasının penisini kesti yemek yaptıKorkunç olay... Kendisini aldatan kocasının penisini kesti yemek yaptı
Son güncelleme: 10:19 18.07.2019
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more