Sözcü Plus Giriş

21 ilçeyi gezen İmamoğlu iddialı konuştu!

CHP'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu, "Biz, çalışanın emeğiyle oynayan bir anlayış değiliz. Emeklerinin karşılığını alacaklar. Çalışanlarımızı severiz. Onlara parmak gösterip tehdit etmeyiz. Liyakat bizim için çok önemli"dedi. Seçim turu kapsamında 21 ilçe gezdiğini kaydeden İmamoğlu, iddialı konuşarak, “Biz kazanacağız. 'İyi ki bu adam kazanmış' diyecekler" ifadelerini kullandı.

20:20 -

Seçim çalışmalarına aralıksız devam eden CHP İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu, Şişli’de vatandaşlara hitap etti. İstanbul’un kentsel dönüşüm sorununa değinen İmamoğlu, “Meseleyi samimiyetle çözeceğiz. Masanın en güçlüsü, malikler olacak. Şişli, çok merkezi bir yer ve vitrine konulan semtleri var. Şişli’nin her semti, vitrin olacak. Sözünün eri bir arkadaşınızım. Beraber çözeceğiz” dedi.

İLGİLİ HABERİmamoğlu: Suyu yüzde 40 ucuzlatacağız, musluktan doya doya su içeceksinizİmamoğlu: Suyu yüzde 40 ucuzlatacağız, musluktan doya doya su içeceksiniz

“LİYAKAT BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ”

Şişli’de bir talihsizliğin yaşandığını vurgulayan İmamoğlu, “Emekçi kardeşlerimizin haykırışlarını makul karşılıyoruz. Sorunları çözümsüz değil. Haklarının çözümü olacak. Anlayışlarını arttırsınlar. Bu sorunun çözümü için elimizden geleni yapacağız. Sesimizin karşılık bulacağını umuyorum. Biz, çalışanın emeğiyle oynayan bir anlayış değiliz. Emeklerinin karşılığını alacaklar. Çalışanlarımızı severiz. Onlara parmak gösterip tehdit etmeyiz. Liyakat bizim için çok önemli” diye konuştu.

İLGİLİ HABERİmamoğlu'ndan öğrencilere destek sözü!İmamoğlu'ndan öğrencilere destek sözü!

“BİZ KAZANACAĞIZ”

Seçim turu kapsamında 21 ilçe gezdiğini kaydeden İmamoğlu, “Biz kazanacağız. Diyecekler ki ‘İyi ki bu adam kazanmış. Belki de bir dahaki sefere buna oy vereceğim’ diyecekler. Yolumu çeviriyorlar ‘Bize gel’ diyorlar. Ha ben size gelmişim, ha siz bana gelmişsiniz. 16 milyon insan bizim için vatanseverdir. Hepsinden oy istiyorum. Bu ülkenin 82 milyon vatansever insanı var. Hepsiyle doya doya kucaklaşacağız. Güzel anlar, güzel yaşanacak. Huzurlu, güvenli, barış içinde bir Şişli vadediyorum. Lütfen çalışın ve sürece katılın. Hepinizi sürecin kahramanı olmaya davet ediyorum” dedi. DHA

Son güncelleme: 10:41 11.03.2019
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more