Sözcü Plus Giriş

İstanbul’da trafik magandası terör estirdi

İstanbul Kağıthane'de yol verme tartışması nedeniyle otomobil sürücüsü motosiklet sürücüsünün önünü kesip, kaskını alarak tokat attı.

Güncellenme: 11:11, 16/10/2020

Olay, Kağıthane, Cendere Caddesi’nde Salı günü saat 09.30 sıralarında yaşandı.

Edinilen bilgiye göre, caddede giden otomobil sürücüsü ile motosikletli arasında yol verme nedeniyle tartışma çıktı. Tartışmanın büyümesi üzerine otomobil sürücüsü, motosiklet sürücüsünün önünü keserek aracını durdurdu.

Motosiklet sürücüsünün kaskını alan otomobil sürücüsü, hakaret ve küfür etmeye başladı. Bununla da yetinmeyen öfkeli sürücü, ‘Gel barışalım’ dediği motosiklet sürücüsünün bir anlık boşluğundan faydalanarak, ona tokat attı.

Motosiklet sürücüsünün kaskını alan ve tokatlayan öfkeli sürücünün, çevredeki vatandaşların ‘polisi arayın, karakola gidelim’ demesi üzerine aracından silahını almaya teşebbüs ettiği görüldü.

Bunun üzerine çevredekiler sağa sola kaçışırken motosiklet sürücüsü de motosiklet ve kaskını bırakarak kaçmaya başladı. Bunu gören trafik magandası, motosiklet sürücüsünü kovalamaya başladı ancak yakalayamadı. (DHA)

İlginizi ÇekebilirBir maganda daha! Seyir halindeki otomobilde tehlikeli hareketBir maganda daha! Seyir halindeki otomobilde tehlikeli hareket İlginizi ÇekebilirTrafik magandalarına ceza yağdı! Tedavi görecekler...Trafik magandalarına ceza yağdı! Tedavi görecekler... İlginizi ÇekebilirPendik'deki trafik magandaları için 20 yıl ceza istendi!Pendik'deki trafik magandaları için 20 yıl ceza istendi!

 

Yayınlanma Tarihi:10:15,
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more