Elon Musk, skandal iddia hakkında konuştu: “Nicole, dava açmalı”

Geçtiğimiz günlerde Elon Musk yine bir skandalın merkezindeydi. Wall Street Journal; Musk'ın, yakın arkadaşı Google kurucularından Sergey Brin'in eşi Nicole Shanahan ile birlikte olduğunu iddia etmişti. İddiaları inkar eden Musk, şimdi de haber için Nicole Shanahan'ın gazeteye dava açması gerektiğini söylüyor.

Elon Musk, skandal iddia hakkında konuştu: “Nicole, dava açmalı”

Bu hafta başında teknoloji dünyası Elon Musk ile ilgili yeni bir skandalla sarsıldı. Wall Street Journal’da çıkan haberlere göre; Elon Musk, Sergey Brin’in eşi Nicole Shanahan ile birlikte olmuş, hatta bu durum Brin ve Shanahan’ın boşanması ile sonuçlanmış.

Elon Musk, çıkan haberleri Sergey Brin ile birlikte katıldığı bir partiden fotoğrafı paylaşarak yalanlarken Shanahan’ın gazeteye dava açması gerektiğini söyledi.

Tesla CEO’su, bir kamu adamı olarak kendisinin bir haber kuruluşuna karşı hakaret davasını kazanamayacağını, ancak Shanahan’ın dava açması gerektiğini tweet’ledi. Musk, WSJ editörü Michael Siconolfi’nin çok fazla sahte haber yaptığını da yazdı.

SERGEY BRIN SESSİZLİĞİNİ KORUYOR

Aldatma haberinden sonra Elon Musk, Twitter’dan iddiaları inkar ederken, Nicole Shanahan’ın avukatı da müvekkilinin Elon Musk ile ilişkisi olduğunu reddetti. Avukat Bryan Freedman DailyMail.com’a yaptığı özel bir açıklamada, “Hiç şüpheniz olmasın, Nicole’ün Elon Musk ile ilişkisi olduğuna dair çıkan haberler tamamen yalan” dedi. Brin ise henüz konuyla ilgili hiçbir açıklama yapmadı.

Musk, Rupert Murdoch’un News Corp’una ait olan gazeteyi tüm yıl boyunca kendisine karşı yazılar yazmakla da suçladı: “WSJ, okuyucuları için gerçekten önemli olan ve kulaktan dolma değil, sağlam gerçeklere dayanan hikayeler yayınlamalı.”

Musk açıklamalarına şu sözlerle devam etti: “Buradaki asıl sorun, Michael Siconolfi’nin sıfır gazetecilik bütünlüğüne sahip olmasıdır.”

Bomba iddia: Elon Musk, Google'ın kurucularından Sergey Brin'in eşiyle aşk yaşadı İlginizi Çekebilir Bomba iddia: Elon Musk, Google'ın kurucularından Sergey Brin'in eşiyle aşk yaşadı Elon Musk ve Sergey Brin hakkında çarpıcı iddia: Diz çöküp özür dilemiş İlginizi Çekebilir Elon Musk ve Sergey Brin hakkında çarpıcı iddia: Diz çöküp özür dilemiş Silikon Vadisi'nin skandalları bitmiyor: Bill Gates'ten Elon Musk'a teknoloji liderlerinin karanlık tarafları İlginizi Çekebilir Silikon Vadisi'nin skandalları bitmiyor: Bill Gates'ten Elon Musk'a teknoloji liderlerinin karanlık tarafları
Loading...