Netflix’in yeni reklam planında pürüz çıktı: İçeriğin tamamına erişilemeyecek

Netflix, abone sayısında düşüşler yaşadıktan sonra yeni planlarını açıklamış ve hatta çalışmalara başlamıştı. Akış platformu şifre paylaşımına yönelik önlemler alırken bir yandan da kurulduğundan itibaren karşı olduğu reklam modelini de gündeme getirdi. 

Netflix’in yeni reklam planında pürüz çıktı: İçeriğin tamamına erişilemeyecek

Netflix, geçtiğimiz günlerde yapım şirketleriyle reklam modelini görüşmeye başlarken bazı pürüzlerle karşılaşmış görünüyor.

Times’ın haberine göre; Netflix’in reklam tabanlı yeni abonelik seçeneğinde kullanıcılar tüm içeriklere ulaşamayabilirler.

Reklam planı gelecek yılın başlarında başlayacak ve kullanıcılara daha ucuz bir fiyata erişim sağlayacak. İngiltere’nin, Netflix’in reklamlı abonelik seçeneği sunacağı ilk pazarlardan biri olması bekleniyor.

Netflix’in eş genel müdürü Ted Sarandos, filmlerinin ve TV şovlarının çoğunluğunun mevcut olacağını, ancak yapımcılarla yapılan anlaşmalar nedeniyle bazı içeriklerin bu abonelik seçeneğinde olamayacağını belirtti.

Netflix, abone kaybetmeye devam ediyor İlginizi Çekebilir Netflix, abone kaybetmeye devam ediyor Netflix, şifre paylaşımlı ödeme planını 5 ülkede başlatıyor İlginizi Çekebilir Netflix, şifre paylaşımlı ödeme planını 5 ülkede başlatıyor Netflix, reklam göstermek için ünlü stüdyolardan izin almaya çalışıyor İlginizi Çekebilir Netflix, reklam göstermek için ünlü stüdyolardan izin almaya çalışıyor
Loading...