Snapchat’ten yeni özellik: Artık mobille sınırlı değil

Snapchat, uzun zamandır mobil cihazlarla sınırlı olan tek sosyal medya platformlarından biri oldu, ancak bu durum artık değişiyor. Snap Inc., kullanıcılarına yeni özelliğini duyurdu.

Snapchat’ten yeni özellik: Artık mobille sınırlı değil

Pazartesi günü Snap Inc., kullanıcıların artık Snapchat for Web ile sohbetlerine herhangi bir cihazdan devam edebileceklerini duyurdu. Yeni web uygulaması, Snapchat Plus adlı yeni bir abonelik hizmetinde sesli ve görüntülü aramaların yanı sıra sohbet gönderme ve alma özelliğini de destekleyecek.

Yeniliğin tek kötü tarafı ise Snapchat for Web’in şu anda yalnızca Snapchat Plus aboneleri için mevcut olması. Şirket, Snapchat Plus’ı geçen ay duyurmuştu. Snapchat Plus, ayda 3,99 dolarlık premium bir abonelik.

Ancak Snapchat for Web’in bir süre sonra herkesin kullanımına açılacağı belirtiliyor. Snap’in blog gönderisine göre, web uygulaması Chat Reactions ve Chat Reply gibi popüler özellikleri içerecek. Şirket, Lensleri gelecekte de eklemeyi planlıyor.

Snapchat'ten yeni özellik: Paylaşılan Hikayeler İlginizi Çekebilir Snapchat'ten yeni özellik: Paylaşılan Hikayeler Snapchat Amerikan işaret dilinin öğrenilmesine yardımcı olacak İlginizi Çekebilir Snapchat Amerikan işaret dilinin öğrenilmesine yardımcı olacak Rusya'nın saldırıları üzerine Snapchat, Ukrayna'da harita özelliğini devre dışı bıraktı İlginizi Çekebilir Rusya'nın saldırıları üzerine Snapchat, Ukrayna'da harita özelliğini devre dışı bıraktı
Loading...