Bazen bir vazgeçiştir bu, bazen bir umudun eksikliğidir. Bir çıkmazdaysanız özellikle duygusal birlikteliklerde bir sorunu aşmaya çalışıyorsanız ölçülü, sakin ve anlayışla yaklaşmanızı salık veririm. Üzerinizdeki baskıyı kaldırmaya çalışın ve başarısızlık korkusuyla cebelleşmekten vazgeçin. Gereksiz ayrıntılarda boğulmayın, takıntıları büyütmeyin.

Her şey sizin kontrolünüzde olamaz ve olmayacaktır. Ay Başak burcunda eksiksiz ve mükemmel bir yol haritası ister. Kusurlar bu dönem daha fazla göze batacaktır. Her sorunuza kesin cevaplar arayabilirsiniz ancak bu hayal kırıklığı yaratabilir. Evrenin sizin için başka planları olabilir ve bazen teslimiyet şarttır.

Ne kendinize haddinden fazla yüklenin, ne başkalarına. Eleştiriyi dozunda tutun.

Bağışlamak, empati yapmak ise Balık burcunun gerekliliğidir. Geçmiş konular açılabilir, tartışmalar sonuca varamayabilir. Balık- Başak dengesi akışta kalabilmenin ve bazen de bırakabilmenin resmidir. Konfor alanınız bozulabilir ancak ilerlemenin yolu budur. Bir şeyler zorlanmamalı, olaylar ve kişiler biraz gözlemlenmeli, sezgiler kadar mantığımızda devrede olmalıdır. Satürn bizden görevlerimizi yerime getirmemizi bekler, düzen ister, üretmek ister. Bazı yoksunluklar, iş ve görev tanımında değişimler, kimi zaman kısıtlanmalar öne çıkabilir. Maddi manevi kaygılar, korkular artabilir. Hayallerimizi gerçeğe dönüştürmek için elimizi taşın altına koymamız gerekmektedir.

KADER GAYRETE AŞIKTIR

Jüpiter’in üçgen açısı yardımlaşma temasını arttıracaktır. Başak burcu günlük rutinlerimiz, alışkanlıklarımız, yeme içme sistemimiz, mesleğimiz, çalışma koşullarımız, beraber çalıştığımız kişiler, hizmet aldığımız ya da hizmet verdiğimiz kişiler, evcil hayvanlarımızı anlatır ve buralarda önemli değişimler öne çıkabilir.

Önümüzdeki 10 gün sadece kendi doğrunuzla hareket etmeyin, güvendiğiniz kişilerden fikir almayı zayıflık sanmayın. Yol gösterecek destekler bulabilir, yardıma ihtiyaç duyduğumuzda ilahi bir elin bize dokunduğunu hissedebiliriz. Eksiklerinizi fark edebilir, kendinizi geliştirmek, eğitim almak isteyebilir, diyete, detoksa, bir beslenme uzmanıyla çalışmaya vakit ayırabilirsiniz. Yapmak istediklerinizi planlayabilir, kendinize hedefler belirleyebilir, düzene oturtabilirsiniz. Unutmayın kader gayrete aşıktır, kendi kadar başkalarına fayda sağlayan yarışı kazanır, ama sınırları ihmal etmeden. Yetenekler öne çıkabilir, iş değişikliği yapılabilir, terfi, atama alınabilir, pozisyon, görev değişimleri gündeme gelebilir. Yeni projeler geliştirebilir, ticarette yeni kazançlar elde edebilir, üstlerinizden destek görebilirsiniz.

Aşırılıklar, yeme içmeye düşkünlük, ruhsal sorunların çözülmemesi sonucu uykuya meyletmek, alkol ve uyuşturucu kullanımında artış yaşanabilir. Zehirlenmeler sıklaşabilir. Size iyi gelmeyen şeyleri bırakmaya niyet edin, fiziksel ve ruhsal sağlığınızı gözetin ve bu dönemde terapi, danışmanlık almanın şifa getireceğini bilin. Meditasyon, yoga, ruhsal çalışmalar iyileşme sağlarken, geçmiş travmalar çözümlenebilir.

Tetkiklerinizi, tedavilerinizi yaptırın. Özellikle bağırsak sağlığı, yediğiniz, içtiğiniz, beslenme şekliniz özen istiyor.

Fomalhaut kraliyet yıldızı dolunay üzerinde, dünya astrolojisinde hava, deniz yolu kazalarına, fırtınalar, su baskınlarına, fanatik terör eylemelerine sebebiyet verebilir. Vatandaşların ekonomik ihtiyaçları, burada alınacak yeni kararlar, işçiler, memurlar, sağlık çalışanlarının ihtiyaçlarına yönelik yeni düzenlemeler yapılabilir. Tarım ve hayvancılıkla uğraşanlar, çiftçilerle ilgili gelişmeler, hizmet sektöründe yenilikler yaşanabilir. Besin fiyatları zamlanabilir.

Büyük laflar etmeyelim, duygusal yüzleşmelerden kaçınmayalım, arınalım..

Hayırlar getirmesini dilerim.