Şanlıurfa’da, geçen yıl 29 Kasımda şiddetli geçimsizlik nedeniyle Suna-Kenan Şamlıoğlu çifti boşandı. Boşanmanın ardından 18 yaşından küçük olan 3 çocuk ise annelerinin yanında kaldı.

TARTIŞMA SOKAĞA TAŞTI

Hafta sonu dolayısıyla Kenan Şamlıoğlu çocuklarını görmek için Sarayönü Polis Merkezi yakınındaki apartmanda yaşayan eski eşi Suna Gül’ün evine gitti. Burada eski çiftler arasında henüz bilinmeyen bir nedenle tartışma yaşandı ve tartışma sokağa taştı.

3 ÇOCUK ANNESİ SUNA KATLEDİLDİ

Sokakta da devam eden tartışma sırasında tespih satan Kenan Şamlıoğlu, üzerinde taşıdığı tabancayla eski eşi Suna Gül’ü başından vurdu. Kanlar içerisinde yere yığılan 3 çocuk annesi olay yerinde hayatını kaybederken, Kenan Şamlıoğlu başına dayadığı tabancayı ateşleyerek intihara kalkıştı. 

Silah sesleri üzerine polis merkezindeki ekipler harekete geçti. Yerde yatan çifti gören polislerin ihbarı ile olay yerine sağlık ekipleri sevk edildi. Adrese gelen sağlık ekiplerinin yaptığı kontrolde Suna Gül’ün hayatını kaybettiği, Kenan Şamlıoğlu'nun ise ağır yaralı olduğu belirlendi.

HASTANEDE HAYATINI KAYBETTİ

Ağır yaralanan Kenan Şamlıoğlu hastaneye kaldırıldı. Olay yeri inceleme sonrası Suna Gül’ün cenazesi, Adli Tıp Kurumu morguna gönderildi. Durumu ağır olan Kenan Şamlıoğlu da yapılan tüm müdahaleye rağmen hayatını kaybetti.