Ay Boğa burcunda yüceliyor, başlattıklarımızı büyüteceğiz, hayallerimiz için umutlu olacağız, köklenmek isteyeceğiz. Geçmişte yarım kalmış konular varsa harekete geçecek, durağan işler hızlanacak. Değer görmek isteyeceğiz, değer görmediğimize veda edeceğiz.

Duygusal olarak netleşme yaşamamız mümkün. “Bir ilişkiye neler kattınız, karşı taraf size ne kattı?” İlişkileri gözden geçirmek için mükemmel zamanlama. Konfor alanımız, sahip olmak istediklerimiz, arzularımız öne çıkacak, keyfimize düşkün olacağız, lüks alışverişler yapmak isteyeceğiz, tembellik eğiliminde olacağız. Yeme içmeye düşkünlük gösterebilir, iştahımız açılabilir, kilo alabiliriz. Aşırılıkları frenlemek zor olabilir. Mars yönettiği Koç burcunda istekleri gerçekleştirmek için hırslı etkiler verebilir, aciliyet duygusuna kapılabiliriz. Seçeneklerinizi değerlendirin, tartın, pratik olun, acele etmeyin. Akıllı, güvenli kararlar verin, temponuzun düşmesine müsaade edin.

NİYETLERİNİZİ EKİN, YEŞERMESİNİ BEKLEYİN.

Kaynaklarınıza bereket katabilir, paranızı doğru bir şekilde büyütebilir, doğru yatırımlar yapabilirsiniz. Neye emek verdiyseniz karşılığını görebilir, toprak, arsa, mülk alım satımları yapabilir, bunun için yeni adımlar atabilir, hayal ettiğiniz eve taşınabilir, hedeflediğiniz evi bulabilirsiniz.

Maddi değerler, gıda, para tüm fiziksel ihtiyaçlarla ilgili yeni niyetler yerini bulabilir, planlar yapılabilir. Bunun için gerekli olan tek şeyin kararlılık, azim ve cesaret olacağını bilin. Boğa burcu toprak elementidir ve somut şeyler görmek ister. Kararlı olur adımlarınızı sağlam atarsanız, gökyüzünün bereketli enerjisinden yararlanabilirsiniz. Bu dönemde kazandığınız gelirleri imkân varsa biriktirmek, çoğaltmak fayda sağlayacaktır.

BİR FİNCAN ÇAY, BİR DİLİM KEK, RAHAT BİR UYKU..

Venüs Boğa burcunda yeni ilişkiler, aşklar, tanışmalar gerçekleşebilir. Evlilik kararları alınabilir, evlilik teklifi edilebilir. Yeni başlayan ilişkiler uzun vadeli ve ciddi olacaktır. İlişkideki sorunlar çözülebilir, karşılıklı anlayış sağlanabilir, sosyal ilişkiler ve arkadaşlıklarda sağlam temeller atılabilir. Sonlanmaları da ifade edeceğinden yeni bir manzarayla karşılaşma ihtimaliniz yüksek. İmaj değişimleri, estetik, güzellik konuları, operasyonlar öne çıkabilir, ancak 11 Mayıs sonrası yeni girişimler için daha elverişli olacaktır. Yeni projelere başlayabilir, yaratıcılığınızı ortaya koyabilir, işinizi topluluklara tanıtabilir, ortak yatırımlarda bulunabilirsiniz. Bir şeylere temel atma zamanıdır. Enerjinizi, duygunuzu nereye yönlendirdiğiniz önemlidir.

Sizi mutlu eden, rahatlatan şey ne? Taze bir kahve, bir dilim kek, biraz miskinlik.. Büyük maddi beklentilere saplanıp kalmanıza gerek yok, ufak keyifleri kendinizden esirgemeyin. Temponuzun düşmesine izin verin. Gölge yönüyle konfor alanımı koruyacağım diye değişimden korkmayın. Boğa burcu inatçıdır, alan yaratmada zorluk çıkartabilir. Tükenmiş şeyleri ısrarla sürdürmeyin, bencil davranışlardan kaçının.

Şefkat, nezaket, güven mi arıyorsun? Bunu önce sen kendine vereceksin.

Yüzünüzü güneşe çevirin. Niyet ve umutları yeşertin, arının.

Hayırlar getirmesini dilerim.