Ankara'da geçen pazar günü Cihan Güler yönetimindeki otomobil, Yıldırım A.'nın kullandığı TIR'a arkadan çarptı. Kazada araçtaki Ukraynalı anne İrina Güler, sürücü Cihan Güler ve onun kızı Berra Güler yaralandı.

İrina Güler'in çocukları Meryem Güler, Tayyar Güler ile kayınvalidesi Zülbiye Güler ise hayatını kaybetti.

Ölen 2 kardeş ve babaanneleri için bugün düzenlenen cenaze töreninde İrina Güler gözyaşlarına boğuldu.

Meryem ve Tayyar Güler'in cenazeleri, 2,5 ay önce pankreas kanserinden ölen babaları Cemil Güler'in mezarının yanında toprağa verildi.

İrina Güler ve çocuklarının, Cemil Güler'in mezarını ziyaret ettiği ve dönüşte kazanın meydana geldiği öğrenildi.

Ukrayna'ya iş seyahati yaptığı sırada tanışıp evlendiği eşinden sonra 2 çocuğunu da kaybeden İrina Güler, defin sırasında da büyük üzüntü yaşadı.

"BABAMIZI ÇOK ÖZLEDİK' DİYORLARDI"

Güler ailesinin akrabası Çağrı Muhammet Güler, İrina Güler'in Mersin'de bir firmada çevirmen olarak işe başlayacağını ve taşınmadan önce çocuklarıyla eşinin mezarını ziyaret ettiğini söyledi:

"İki yavrumuzun babası 23 Kasım'da pankreas kanserinden öldü. Çocuklar babaya çok düşkündü. Ölümünü kabullenemediler. Kendi aralarında hep 'Ölmek istiyoruz, babamızı çok özledik, yoksa babamızı göremeyeceğiz' gibi konuşmalar yapıyordu. Buraya geliyorlar, babalarını görüyorlar ve dönüş yolunda da kaza oluyor. Teyzemin arabanın ön tarafında bulunan peçeteyi alırken ortalık toz buluta dönüyor."