Instagram'da Mompha Junior lakabını kullanan Muhammed Awal Mustapha, kendisi de internette lüks yaşamını paylaşan multi-milyoner Ismailia Mustapha'nın oğlu olarak tanınıyor.

Babası Ismailia, Lagos Adası'ndaki Mompha Burea De Change'in CEO'su olarak şaşırtıcı bir servet elde etti ve bunun kendisine sağladığı yaşam tarzını oğlunun yaptığı gibi sergiliyor.

Ancak Mompha Junior, geçen yıl 3 Ocak'ta yeni Range Rover'ıyla poz verdiği popüler Instagram hesabında bir yılı aşkın süredir paylaşım yapmadı. Babası aktif olsa da, kendisinin neden sessiz olduğu bilinmiyor.

Pahalı Gucci kıyafetleri giyen Mompha Junior, kendisinin ve babasının sahip olduğu uçak ve arabaların üzerinde poz verirken her santimiyle zengin bir çocuk olduğunu gösteriyor.

Mompha Junior, ışıltılı eşyalarının çoğunu, henüz altı yaşındayken ona ilk arabasını (gümüş bir Bentley) satın alan babasına borçlu.

Babası ayrıca ona kendi malikanesini de satın aldı; bu, ona göre övgüye değer olduğuna inandığı bir başarıydı. Instagram'da oğluna övgüler yağdırdı ve, "Gucci giyen ve bir evi olan en genç ev sahibi." diye yazdı.