Süperstar olarak anılan sanatçı Ajda Pekkan dün akşam Beşiktaş Stadyumu'nda hayranlarıyla buluştu. 

Konserin sunuculuğunu Çağla Şikel üstlendi. 

Dev bir orkestrayla sahne alan sanatçıya, konserde, Selda Bağcan, Nilüfer, Mazhar-Fuat, Işın Karaca, Hande Yener, Cem Adrian, Mabel Matiz, Mert Demir, Semicenk, Motive, Norm Ender ve Korosu ile Dolapdere Bing Gang eşlik etti. 

"KISMET BU AKŞAMMIŞ"

Konserde duygularını dile getiren Pekkan, ilk kez Eurovision Şarkı Yarışması'na katıldığında bile bu kadar heyecanlanmadığını belirterek, "Çok değerli yol arkadaşlarımla sahne alacağım. Onlarla beraber olmak hayalimdi. Kısmet bu akşammış" dedi. 

Pekkan, "Bu büyülü atmosferde sizlerle beraber çok güzel bir geceye imza atacağımıza inanıyorum. Müzik endüstrisinde tarihi bir müzikal şölen ve değerli bir arşiv bırakacağız diye umut ediyorum. İnşallah öyle yaparız. Beni buralara taşıyan çok değerli halkımıza ve sahne alacak değerli arkadaşlarıma teşekkür ediyorum" diye konuştu. 

Pekkan'ın efsane şarkılarını sanatçı arkadaşlarıyla beraber söylediği 'Ajda Pekkan & Arkadaşları' konserine müzikseverler yoğun ilgi gösterdi. 

Birçok ünlünün katıldığı konserde Selda Bağcan ile Ajda Pekkan 'Sivas'ın yollarına' türküsünü birlikte söyledi. O anlar sosyal medyada gündem oldu.