AKP’deki düğün hazırlıkları Başkent kulislerinde en çok konuşulan konuların başında geliyor.

AKP Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Ankara Büyükşehir Belediyesi başkan adayı Turgut Altınok’un küçük kızı Ayça Altınok düğün için gün sayıyor.

SÖZCÜ’nün edindiği bilgiye göre, iki düğün hazırlığı için adım atıldı ve nişanlar yapıldı. İşte siyasette evlilik yapacak isimlerin kulisleri:

CUMHUR İTTİFAKI DÜĞÜNÜ

Eski Bakan Ömer Çelik (56), nihayet bekarlığa veda ediyor. Çelik, MHP’nin yayın organı olan BengüTürk TV’de “Hariciye” isimli programın editörlüğünü yapan Ecem Toplar ile evlilik hazırlığı yapıyor. Toplar’ın çalışma arkadaşları, “Cumhur İttifakı içinde bir kız alıp verme gerçekleşecek” diyerek önümüzdeki günlerde yaşanacak düğüne işaret ettiler. Düğünün ne zaman yapılacağı belli değil. Toplar, diplomasi muhabiri olarak zaman zaman Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yurt dışı gezilerine katılıyor.

AKP Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Turgut Altınok’un kızı Ayça Altınok ise iş insanı Efe Bezci ile nişanlandı.

Ankara Ticaret Odası eski Başkanı ve Besa Holding Yönetim Kurulu Başkanı Salih Bezci’nin oğlu olan Efe Bezci ile Ayça Altınok’un düğün tarihi belirlenmedi. Ayça Altınok, Dışişleri Bakanlığı’na Bakan Müşaviri olarak atanmıştı. Bezci ailesi Ankara’nın gayrimenkul zenginleri arasında yer alıyor.

AİLE ARASINDA NİŞAN YAPTILAR SIRA NİKAHTA...

AKP’li Altınok’un küçük kızı Ayça Altınok ile iş insanı Efe Bezci”nin düğün tarihi belirlenmedi.