AKP Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Bahadır Yenişehirlioğlu TBMM’de misafir ettiği partilileri ile selfie çekip sosyal medyadan paylaşırken, Rolex saati kadraja girdi.

"Biz bu milletin ta kendisiyiz" notu yer alan paylaşımın altına "Keşke biz de Rolex takıp, ıstakoz yiyebilsek. Dişin bile kaplama, milletin ağzında diş yok" yorumları yazıldı. Yenişehirlioğlu da tepkiler üzerine paylaşımını sildi. 

Yakın zamanda Payitaht Abdülhamid dizsinde 'Tahsin Paşa' karakterini canlandıran Yenişehirlioğlu daha sonra ise "Bu paylaşımımı silmemin sebebi şudur: Arkamda yer alan değerli Ispartalı partililerize yönelik hakaretler ve küfürlerden dolayıdır. Bu seviyesiz yorumlar silinse bile twetterde görülüyor. Oysa paylaşımım instagramda duruyor. Zira orada seviyesiz paylaşımlar silinince görülmüyor. Bu arada alın teriyle helal yoldan edindiğim saatimi takmaya devam edeceğim." açıklamasını yaptı.

Meclis’in açılışının 104'üncü yıl dönümü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında bugün tören alanına giden otobüste TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş ile birlikte görüntülenen Yenişehirlioğlu "Takmaya devam edeceğim" dediği saati eliyle kapattığı görüldü.