Pamukkale ilçesinde otel sahibi olduğu öğrenilen Mehmet Gökçe, kendisini aldattığını iddia ettiği eşi Ümmü Gökçe'yi takip etti.

Gökçe, eşi Ümmü Gökçe'nin eski çalışanı Mehmet Yılmaz'ın otomobiline bindiğini gördü. Yanlarına giden Mehmet Gökçe ile otomobilden inen Mehmet Yılmaz arasında tartışma çıktı.

BİRİNİ BOYNUNDAN DİĞERİNİ KARNINDAN VURDU

Tartışma kısa sürede kavgaya dönüştü. Gökçe, yanındaki tabancayla Mehmet Yılmaz'ı boynundan eşi Ümmü Gökçe'yi ise karnından vurdu. Gökçe, olay yerinden uzaklaşırken, çevredekilerin ihbarı üzerine bölgeye sağlık ve polis ekipleri sevk edildi.

Ümmü Gökçe ile Mehmet Yılmaz sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından Pamukkale Üniversitesi Hastanesi'ne kaldırıldı. Ümmü Gökçe'nin hayati tehlikesinin olmadığı öğrenilirken, Mehmet Yılmaz'ın ise yoğun bakım ünitesinde tedaviye alındığı belirtildi.

POLİSE TESLİM OLDU, TUTUKLANDI

Polise teslim olan Mehmet Gökçe, bugün sevk edildiği adliyede çıkarıldığı mahkemece tutukladı. Mehmet Gökçe'nin polisteki ifadesinde "Eşimin beni aldattığını düşündüğüm için takip ettim. Eşimi, Mehmet Yılmaz ile otomobilde gördüm. Yılmaz ile aramızda tartışma çıktı tartışırken bana saldırınca olay gerçekleşti" dediği öğrenildi.