Son olarak müzik sektörüne dair açıklamalarıyla gündeme gelen ve sahnelere çıkmasının engellendiğini söyleyen Aleyna Tilki imajını değiştirdi.

Tilki yıllardır uzun olan sarı saçlarını kısacık kestirdi.

23 yaşındaki şarkıcı yeni imajını Instagram hesabından "Saçlarıma bakın" notuyla paylaştı.

Tilki'nin yeni saçlarını görenler, şaştı kaldı.

"PRODÜKTÖRÜMÜ KASAP BIÇAĞIYLA İKİYE BÖLDÜLER"

Aleyna Tilki geçen günlerde katıldığı bir YouTube programında "Birileri benim sahne yapmamı ve bu işten ekmek kazanmamı istemiyor. Tanıdık birileri bunlar. Sektörü domine eden insanlar. Başka sanatçıları kayırmak için yapıyorlar bunu. İsimlerini vermek istemiyorum, çünkü bu onlara yarar. Ama çok canımı sıkarlarsa çocukken başıma nelerin geldiğini anlatacağım. Kaç kere ölümden döndüm sahnede. Hiç kimse canımı umursamadı" dedi. Şarkıcı, şoförünün telefonundan da ölüm tehdidi içeren mesajlar aldığını ancak korkmadığını söyledi.

Aleyna "Benim konserimde bomba da patladı. Prodüktörümü 30 santim kasap bıçağıyla ortadan ikiye de böldüler. Gözümün önünde bir adamın bacağı koptu. Sahneye bıçakla biri de atladı. Beni çöp gibi sahneye de attılar" diye konuştu.

Aleyna Tilki, bir yurt dışı konserinin de engellendiğini öne sürdü: "Afişler bile hazırdı. Birisi benim o konsere çıkmamı istemedi. Bu sektörden nefret ediyorum, meslektaşlarımdan değil ama sektörü domine edip yön verebileceğini düşünen insanlardan."

Tilki'nin bu açıklamaları çok konuşuldu.