Almanya'nın çok okunan gazetelerinden Bild, önceki gün Çinlilerin satın aldığı ve içerisinde "casusluk" yapıldığı iddiasının öne sürüldüğü Pascha isimli genelevde yaşananları okurlarına duyurdu. 

Gazete, Hornstrasse'de yer alan dev mekanı 2021 yılında 11 milyon euroya satın alan Çinli kadının insan kaçakçılığı ve casusluk iddiasıyla soruşturma altında olduğunu öne sürdü.

Binanın dokuzuncu katında casusluk faaliyetlerinin yapıldığı iddia edilirken 46 yaşındaki Jing Hu isimli kadınla ilgili çok az bilginin olduğu da kayıtlara geçti. 2021'de satılan genelevin sahibi olan kadının fotoğrafının çok bulanık olduğu ve çok gizli bir hayat sürdüğü de belirtildi. 

360 BİN EUROYA OTURUM İZNİ

Alman polisinin iki hafta önce bir baskın düzenlediği ve çete üyelerini yakaladığı belirtilirken örgütün zengin Çinlileri Alman vatandaşlığı vaadiyle dolandırdığı da belirtildi. Çinlilerin 360 bin euroya Almanya'da oturum izni aldığı ortaya çıktı. 

Bild, yapılan incelemeler sonucunda örgütün 2015-2024 yılları arasında en az 9.2 milyon euroluk gelir elde ettiğini ortaya çıkardı.

1996 yılında Eros Center ismiyle kurulan ve corona virüsü salgınına kadar çok ciddi kâr elde eden mekanın dünyayı kasıp kavuran salgından sonra iflas ettiğini yazan Bild, yüksek binanın farklı katlarında farklı etkinlikler olduğunu aktardı. 

Bazı katlarda fuhuş yapıldığını ve bazı katlarda ise konser ve striptiz şovlarının olduğu belirtildi.

İÇERİ GİRİŞ 5 EURO

Sadece 18 yaşın üzerindeki erkeklerin içeri alındığı ve erkeklerin 5 euroya içeri girebildiği belirtilirken sadece 7'nci katta transseksüellerin çalıştığını da Bild yazdı.

Hayat kadınlarının Pascha'da bağımsız olarak çalıştıkları ve aralarında bir anlaşma olduğu da belirtildi.

Gece kulübünde striptizcilerin dans ettiği belirtilirken buraya da parayla girildiği belirtildi. Bild, "170 Euro karşılığında özel bir dans, bir kadeh şampanya ve ikinci bir içki içeren bir paket var. Her şey 20 dakika sürüyor. 9. kattaki 'Hotel P9 'da bir gece kahvaltı dahil 199 avro - büyük yataklı 20 metrekarelik bir odada, duşlu banyo ve ücretsiz atıştırmalıklar var" ifadesiyle genelevdeki fiyatları aktardı.