Merkez Kiledere Beldesi'nde bir evde kavga ve silah sesleri duyanlar, jandarmaya haber verdi. Eve giden jandarma ekipleri, Emel D.'nin silahla vurulmuş cansız bedeniyle karşılaştı. Emel D.'nin cesedi, otopsi için Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Morgu'na kaldırıldı.

Cinayetle ilgili araştırma yapan ekipler, Emel D.'yi, oğlu A.D.'nin ruhsatsız av tüfeğiyle öldürdüğünü belirledi. Ekipler, kısa süre sonra A.D.'yi saklandığı adreste gözaltına aldı. A.D., sorgulanmak üzere jandarmaya götürüldü. (DHA)

[old_news_related_template title="Anneler Günü'nde eşi ve oğlundan dayak yedi" desc="İstanbul Esenyurt’ta, Anneler Günü'nde bir kadının evinin balkonunda kocası ve oğlu tarafından darp edildiği anlar kameralara yansıdı. Feryat edip çevreden yardım isteyen kadın, eşinden ve oğlundan şikayetçi olmadı." image="https://sozcuo01.sozcucdn.com/wp-content/uploads/2021/05/09/iecrop/anneler-gunu-dayak-kadina-siddet-foto-iha_16_9_1620559935.jpg" link="https://www.sozcu.com.tr/2021/gundem/anneler-gununde-esi-ve-oglundan-dayak-yedi-6422226/"]