Hayattaki en önemli şeylerin başında gelen ailemizin direği olan babalarımız için Babalar Günü birçok ülkede kutlanacak.  Hayatımızın ilk gününden beri yanımızdan olan babalarımızı sevindirebiliriz ufak jestlerle dahi sevindirebiliriz. Hediye yerine geçebilecek bir güzel söz ya da anlamlı mesajlar onları mutlu etmeye yetecektir. 

BABALAR GÜNÜ NE ZAMAN?

Babalar günü bu yıl yani 2024'de 16 Haziran Pazar günü kutlanacak.

BABALAR GÜNÜ MESAJLARI

"Canım babam, sen benim kahramanımsın. Her zaman yanımda olduğun ve beni desteklediğin için sana çok teşekkür ederim. Babalar Günün kutlu olsun!"

"Sevgili babam, sen benim en iyi arkadaşımsın. Seninle her şeyi paylaşabilirim ve her zaman bana doğru yolu gösterirsin. Seni çok seviyorum. Babalar Günün kutlu olsun!"

"Babacığım, bana hayatta en önemli şeyleri öğrettin. Senin sayende iyi bir insan oldum. Sana minnettarım. Babalar Günün kutlu olsun!"

"Canım babam, bana kattığın değerler ve öğrettiğin her şey için minnettarım. Babalar Günün kutlu olsun!"

"Her zaman yanımda olduğun ve beni desteklediğin için teşekkür ederim. Seninle gurur duyuyorum. Babalar Günün kutlu olsun baba!"

"Senin gibi bir babaya sahip olduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum. Babalar Günün kutlu olsun, seni çok seviyorum!"

"Bana her zaman rehberlik eden, yol gösteren ve sevgi dolu bir şekilde destek olan babama... Babalar Günün kutlu olsun!"

"Hayatımın her anında yanımda olduğun için teşekkür ederim baba. Seninle daha nice güzel günler geçirebilmek dileğiyle, Babalar Günün kutlu olsun!"

Baba, sen olmasaydı, bugün olduğum insan olmazdım. Babalar Günün kutlu olsun!

Kral olmayabilirsin ama bana her zaman bir prens/prenses gibi davrandın. Babalar Günün kutlu olsun!

Baba kelimesini düşündüğümde, birçok olumlu şey düşünüyorum. Aklımda bir babanın bu kadar harika bir görüntüsünün olmasının sebebi sensin. Babalar Günün kutlu olsun!

Her zaman yanımda oldun. Dünyayı benim için daha iyi bir yer yaptığın için sana minnettarım! Babalar Günün kutlu olsun!

Keşke sana söyleyeceklerimi en iyi kelimelerle ifade edebilseydim. Benim için yaptığın her şey için minnettarım. Senin için bulabileceğim en iyi kelimeler, seni tüm kalbimle sevdiğim! Babalar Günün kutlu olsun!

Yaşlandıkça hayatımı daha iyi hale getirmek için ne kadar fedakarlık yaptığını daha iyi fark ediyorum. Benim için yaptığın bunca şey için ne yapsam yeterince teşekkür edemem! Seni seviyorum babacığım. Babalar Günün kutlu olsun!

Hayatım boyunca bana öğrettiğin tüm dersleri ve güzel şeyleri hatırlıyorum. Aramızda ne kadar mesafe olursa olsun önemli değil, önemin asla azalmayacak! Babalar Günün kutlu olsun!

Keşke gülüşünü her zaman görüp, kahkahalarını her zaman duyabilseydim; ne kadar uzak olursak olalım, daima kalbimde ve düşüncelerimdesin. Seni seviyorum babacağım. Babalar Günün kutlu olsun!

Kollarından daha huzurlu, daha güvenli, yüreğinden daha sıcak ülke yokmuş babacım. Babalar günün kutlu olsun.

Evimizin yakışıklısı… Babamız canımız bir tanemiz. Bil ki seni hergün daha çok seviyoruz. Varlığınla gurur duyuyoruz. Sen bizim herşeyimizsin. Babalar Günün kutlu olsun.

Oyun arkadaşım, suç ortağım, en büyük sırdaşım; Babalar Günün kutlu olsun. Seni çok seviyorum.

Senin gibi bir babaya sahip olduğum için ne kadar şanslı olduğumu her zaman bileceğim. Seni seviyorum canım babacığım.

Kelimelerle anlatılamayan fedakarlık ve karşılıksız sevgiyi tarif et desen bana herhalde sadece “BABA” derdim. Babalar günün kutlu olsun canım babacım.

Her günümü aydınlatan gülümsemelere sahipsin. Övgü dolu sözlerinle beni her zaman çok iyi hissettiriyorsun. Dileklerimin gerçekleşmesi için ne yapması gerektiğini biliyorsun. Her zaman bana anlatacak en iyi hikayeleri olan kişisin. Ve en önemlisi, çok iyi bir dinleyicisin. Sabırlısın, naziksin ve en iyi baba sensin. Bulmayı umduğum en iyi arkadaşsın. Ve bunu yüksek sesle söylemekten gurur duyuyorum, seni seviyorum. Babalar Günün kutlu olsun!

Saçlarımın arasında gezdirdiğin parmaklarının sıcaklığını her zaman hissettim, zor zamanlarımda varlığından güç aldığım babacığım. İyi ki varsın… Babalar Günün kutlu olsun.

Derdimi, neşemi, hüznümü, mutluluğumu paylaştığım en iyi arkadaşım. Babalar günün kutlu olsun!