ELLE Style Awards 2024 ödülleri dün akşam Mandarin Oriental Bosphorus'taki tören ile sahiplerini buldu.

"YIRTIK VAR"

Geceye baston ve tekerlekli sandalyeyle katılan 'Bahar' dizisinin başrol oyuncusu Demet Evgar, "Ayağım set temposunda biraz yoruldu, yırtık var. Tam teşekkülü bir MR çekilmesi gerek ama iyiyim. Biraz nazar değdi" dedi.

Son dönemde set ekibiyle kavga ettiği iddiasıyla gündeme gelen Evgar, "Yaptığım her işe müthiş bir sevdayla, tutkuyla tutunuyorum. Tutunamayacağım işleri kabul etmiyorum ama burada ekibin çok büyük kıymeti oluyor. Bu yükseliş kesinlikle kale gibi Bahar ekibine aittir. Bunu hiçbir zaman üstüme alabileceğim bir şey değil. Çünkü çok zevkli sürekli sinema filmi gibi yaratımın içinde olduğu ve birbirimize izin verdiğimiz ortam var. O yüzden nazar değmesi normal… Çok görülen bir şey değil çünkü bu tür bu tip işler…" diye konuştu.

NE OLMUŞTU?

Yönetmenliğini Neslihan Yeşilyurt'un yaptığı senaryosunu ise Ayça Üzüm'ün kaleme aldığı 'Bahar' dizisinde kriz çıktığı öne sürüldü.

Bir sosyal medya kullanıcısı X'te yaptığı paylaşımda, "Demet Evgar 'Bahar' setinde herkesi bezdirmiş, geç gelmeler, kaprisler, ağlamalar… Küfür ve hakaret ettiği asistan kızla bu olayı ilk değilmiş ama bu sefer yanlarında 3. bir kişi de varmış ve bu olaya şahitlik etmiş. Demet önceden bunu inkar ediyormuş" diye yazdı.

'Aramızda Kalmasın' adlı magazin programında da Demet Evgar'ın küfürlü konuşması sonrasında yönetmen Neslihan Yeşilyurt'un seti paydos ettiği iddia edildi. Yönetmenin Demet Evgar'ın asistandan özür dilemediği takdirde ise sete geri dönmeyeceklerini ve bu durum karşısında Evgar'ın ağlayarak af dilediği belirtildi.