Ramazan Bayramı için birçok turizm bölgesindeki beş yıldızlı oteller konser programları hazırladı. Tur operatörleri ile hazırlanan konserlerin düzenleneceği oteller bakımından Antalya ve Kıbrıs öne çıkıyor.

KENAN DOĞULU, SİBEL CAN BELEK'TE

Ramazan Bayramı tatili için Antalya Belek'teki otellerde Kenan Doğulu, Sibel Can, Zeynep Dizdar, Mustafa Keser, Gökhan Tepe, Volkan Konak, Candan Erçetin, Erkan Güleryüz konser verecek. Belek'te bir otelde Cem Yılmaz'ın gösterisi de olacak.

HALUK LEVENT, MELEK MOSSO KUNDU'DA

Kemer'deki otellerde ise Özcan Deniz, Ferhat Göçer, Bülent Serttaş, Aşkın Nur Yengi, Deniz Seki, Avantgarde Orkestra, Fettah Can sahnede olacak.

Alanya'da Öykü Gürman ve Rober Hatemo, Kundu'da Haluk Levent ile Melek Mosso, Side'de Sakiler ve Ceylan Ertem konser düzenleyecek.

YILDIZ TİLBE, EMRE ALTUĞ, TAN TAŞÇI KIBRIS'TA

Antalya'nın yanı sıra Kıbrıs'ta da Yıldız Tilbe, Emre Altuğ, Özcan Deniz, Bülent Serttaş, Ebru Yaşar, Tan Taşçı, Buray, Altay, Bilal Sonses, Coşkun Sabah, Melek Mosso, Serkan Kaya, Derya Uluğ, Sinan Özen, Aleyna Tilki, Merve Özbey, Sibel Can konserleri olacak.

Bodrum'da Enbe Orkestrası, Sapanca'da Altay ve Gökhan Tepe, Afyonkarahisar'da Gökhan Tepe ve Bengü'nün konser programları hazırlandı.