Berat kandili mesajları, sevdiklerimize olan sevgimizi ve saygımızı ifade etmenin en güzel yollarından biridir. Bu özel gecede, onlara dualarımızda ve kandil mesajlarında yer vererek ve güzel dileklerimizi ileterek manevi bir bağ kurabiliriz.

BERAT KANDİLİ MESAJLARI

Bu mübarek gecede, dualarımızın kabul olması dileğiyle. Berat Kandiliniz mübarek olsun.

Geçmişin hatalarını affetmenin ve geleceğe umutla bakmanın bir fırsatı olan Berat Kandili'nin tüm insanlığa huzur, sağlık ve mutluluk getirmesini dilerim.

Allah'ın rahmeti ve mağfiretiyle dolu bu mübarek gecede, dualarınızın kabul olmasını temenni eder, tüm sevdiklerinizle birlikte huzur dolu bir Berat Kandili geçirmenizi dilerim.

Berat Kandili, geçmişin muhasebesini yapma ve geleceğe yönelik daha iyi bir insan olma fırsatı sunar. Dualarınızın kabul olması dileğiyle, bu mübarek gecenizi en içten dileklerimle kutlarım.

Berat Kandili'nin getirdiği huzur ve bereketle dolu bir gece olmasını dilerim. Tüm günahlarımızın affedilmesine ve dualarımızın kabul olmasına vesile olsun. Berat Kandiliniz mübarek olsun.

Bu mübarek gecede, kalplerimizin nur, evlerimizin huzur dolması dileğiyle. Berat Kandiliniz mübarek olsun.

Berat Kandili, günahlarımızın affedildiği, dualarımızın kabul edildiği müstesna bir gecedir. Rabbimizin rahmetiyle dolu bu geceyi en içten dileklerimle kutlarım.

Berat Kandili'nin getirdiği bereketi ve huzuru yüreğinizde hissetmeniz dileğiyle. Tüm dualarınızın kabul olmasını temenni ederim. Mübarek Berat Kandiliniz kutlu olsun.

Bu mübarek gecede, hatalarımızı affetmenin, sevgi ve hoşgörüyle dolmanın bir fırsatı olarak Berat Kandili'ni kutlarım. Dualarınızın kabul olmasını dilerim.

Berat Kandili, kalplerimizin aydınlandığı, dualarımızın kabul edildiği müstesna bir gecedir. Rabbimizin rahmetiyle dolu bu geceyi en içten dileklerimle kutlarım.

KANDİL MESAJLARI

Sevdiklerinize gönderebileceğiniz anlamlı Berat Kandili mesajları:

Kısa ve Öz:

Berat Kandiliniz mübarek olsun. Allah'ım bu geceyi hayırlara vesile eylesin.

Dualarınızın kabul, tövbelerinizin makbul olması dileğiyle. Hayırlı kandiller.

Berat Kandili'nin affın ve merhametin ışığıyla kalpleriniz aydınlansın.

Bu mübarek geceyi sevdiklerinizle beraber huzur ve sağlık içinde geçirmenizi dilerim.

Duygusal ve Manevi:

Bin aydan daha hayırlı olan Berat Kandili'nde dualarınız kabul, günahlarınız affedilsin.

Bu mübarek gecede yüce Allah'a sığınıp, af ve merhametini dilerim. Kalplerimiz huzurla dolsun.

Berat Kandili'nin feyzi ve bereketi üzerimize nazil olsun. Bu geceyi en güzel şekilde değerlendirelim.

Allah'ın rahmetinin ve mağfiretinin coşkusunu yaşadığımız bu gecede, dualarda buluşmak dileğiyle.

Whatsapp ve Facebook için Berat kandili mesajları

"Berat Kandiliniz mübarek olsun! Dualarınızın kabul olması, günahlarınızın affedilmesi dileğiyle, herkese huzur dolu bir gece dilerim."

"Bu mübarek gecede, geçmişinize bir çeki düzen verin, geleceğe umutla bakın. Berat Kandiliniz mübarek olsun, dualarınızın kabulüne vesile olsun."

"Rahmetin, mağfiretin ve bereketin bol olduğu bir Berat Kandili geçirmeniz dileğiyle. Tüm sevdiklerinizle birlikte nice güzel kandillere..."

"Berat Kandiliniz mübarek olsun! Yüce Allah dualarınızı kabul etsin, gönüllerinize huzur versin, yüzünüzden tebessüm eksik olmasın."

"Bu mübarek gecede dualarınızın kabul olması, yüreklerinizin nur ile dolması dileğiyle Berat Kandiliniz mübarek olsun."

"Yüce Allah'ın rahmeti, mağfireti ve bereketi üzerinize olsun. Berat Kandiliniz mübarek olsun, dualarınızın geri çevrilmemesi dileğiyle."

"Berat Kandiliniz mübarek olsun! Geçmişinizi affedin, geleceğe umutla bakın. Allah'ın rahmeti her daim üzerinizde olsun."

"Bu mübarek gecede dualarınız kabul, yüzünüzden tebessüm eksik olmasın. Berat Kandiliniz mübarek olsun, dualarınızın geri çevrilmemesi dileğiyle."

"Yüce Allah dualarınızı kabul etsin, gönülleriniz huzur bulsun. Berat Kandiliniz mübarek olsun, tüm günahlarınız affolsun."

"Rahmetiyle, mağfiretiyle her an yanınızda olan Allah, bu mübarek gecede dualarınızı kabul etsin. Berat Kandiliniz mübarek olsun."