Ghezzal, dünyanın en iyi kalpli insanlarından biri olabilir, karakteri inanılmaz sağlam ve çok sevilen bir duruşu da olabilir ama maalesef profesyonel futbol çok acımasız.

Günümüz koşullarında, geçmişte kazandığınız kupalar hatırlanmıyor bile... Bu oyunda dünü konuşmak ve yaşamak, futbol romantizmi olarak adlandırılıyor. Ben de futbol romantiği bir insanım ama bu düşüncenin maalesef reytingi yok. Bunu biliyorum. Ghezzal, bu yüzden geçmişte kalan bir oyuncu olmak üzere...

Santos, onu kazanmak istiyor ama Ghezzal ısınırken bile sakatlanıyor. Bu kaçıncı sakatlık? Bence, yönetim için artık karar zamanı. 


Bu takımın böyle bir kadroyla güzel futbol oynaması imkansız. Antalyaspor hemen orta saha üstünlüğünü alıp maça ben hükmedeceğim dedi.

Beşiktaş çok kırılgan bir takım olduğundan golü yiyeceği belli olmuştu hemen. Bytyqi rahat bir gol attı. Umut ve Rebic’in olduğu kanat gri bölge gibiydi. Hiçbir işe yaramıyordu. Muleka ve Emrecan oyuna alındı. Necip ve Zaynutdinov ikilisi gelmiş geçmiş en kapasitesiz stoperler olarak Beşiktaş tarihindeki yerlerini aldılar bence. 

Ligde ve kupada rakiplerin savunmalarına sorsalar hangi takımdan çekinmiyorsunuz diye, açık ara önde çıkar Beşiktaş ankette. Santos güya bizim pırıl pırıl gençlerimiz var onları oynatırız demiş. Servis edilmişti bu haber sosyal medyada. Nerede bu gençler? İstanbul’da mı unuttunuz? 


Sınavları var ondan kadroda yoklar herhalde. Hocanın ağzından demeçler yayılırsa o işten hayır çıkmaz benden söylemesi. Muleka’nın attığı golden sonra Antalyaspor oyunu tek kaleye çevirdi ama savunmayı unuttu. 

Yine Muleka, Cenk’in asistiyle işi bitirdi. Dün akşam Beşiktaş’ın forması tur atladı. Bu takım nasıl düzelecek bilmiyorum.