Yeni teknik adam kim olacak? Beşiktaş camiasındaki en önemli soru bu. Siyah-beyazlılarda yanıt belli olmadı ancak ibre yeniden Sergen Yalçın’ı göstermeye başladı.

Yönetim içinde destek kazanan formülde Yalçın başrolde. Tecrübeli hocanın emrine de çok ciddi bir kadro verilmesi devamında gündemde. Söz konusu yıldızların ilki de Benfifica’nın 36’lık ‘süper star’ Angel di Maria...

Real Madrid, Man. United, PSG ve Juventus derken bu sezonu Benfifica’da geçiren Di Maria’nın kontratı sezon sonunda bitiyor. Beşiktaş yöneticileri bu futbolcuyla temasa geçti ve şartlarını sordu.

Ülkesi Arjantin ve Arap Yarımadası’ndan teklifler alan yıldız hücum oyuncusunun Beşiktaş’ın ilgisine uzak olmadığı öğrenildi.

Siyah-beyazlı kurmaylar, Sergen Yalçın’ın son şampiyonluk sezonunda Rachid Ghezzal’dan aldığı verimi Angel di Maria’dan da alacağına inanıyor.

NURİ ŞAHİN'E MUHALEFET VAR

Başkan Hasan Arat’ın Almanya’da bir araya geldiği Nuri Şahin konusunda yönetim içinde fikir ayrılığı yaşandığı öğrenildi.

Bazı yöneticilerin Şahin ismine karşı çıktığı öğrenildi. Bu sezon yaşananlardan sonra takımı başarısı ispatlanmış ve tribünlerle kenetlenecek bir isme teslim edilmesi gerektiği ve bu nedenle Sergen Yalçın üzerinde durulduğu ifade edildi.

Ayrıca Borussia Dortmund’un da teknik heyette bulunan Şahin’i bırakmaya istekli olmadığı vurgulandı.