2011 yapımı Yeşil Fener (Green Lantern) filminde tanışıp evlenen ve dör çocuğu olan Blake Lively ve Ryan Reynolds'ın aslında gizli bir anlaşması varmış.

Hollywood'un gözde çifti, çıkmaya başladıklarında aynı anda çalışmama konusunda anlaştıklarını söylüyor. Lively, verdiği bir röportajda, "Ryan ve ben bir araya geldiğimizde aynı anda çalışmama yönünde bir kural koyduk. Böylece özel hayatımıza her zaman öncelik verebildik" dedi.

Reynolds ve Lively, Lively'nin hâlâ "Gossip Girl"de rol aldığı 2011 yılında tanıştı.

Lively, "Çok çalışmaya ve durmamaya alışkınım. Özellikle de hayatımın altı yılında yer alan 'Gossip Girl' zamanında bazen aynı anda üç bölüm çekiyorduk" diyerek yoğun çalışma temposundan bahsederken, çalışmayı sevdiğini söyledi.

Lively, çalışma programlarının çakışmaması için çok çaba harcadıklarını da belirtti: "Gerçekten çok çaba harcıyoruz. Finansal planlama ve bunu sürdürmek için bir denge gerekiyor."

Çift, gıpta ile bakılan aile hayatlarına dair ilk defa konuşmuyor. Reynolds, 2021 yılında verdiği bir röportajda şunları söylemişti: "Sanırım çocuklarımın oldukça normal bir programa sahip olmasını istiyorum. Yani eşim Blake'in film çektiği yıllar boyunca ben film çekmezdim. Ben de çocuklarla birlikte oldum. Hiçbir zaman aynı anda çalışmadık."

Çift 2012 yılında evlendi ve dört çocuk sahibi oldu.