Restoran ve mutfak hayatını odağına alan The Bear, kısa sürede tüm dünyada beğeniyle takip edilmeye başladı. Dizi, Haziran 2023'te ikinci sezonunu da yayınladıktan sonra ara vererek yeni sezon çalışmalarına başladı. Ancak bu defa hayranlarını sevindiren bir haber daha var: Dizinin dördüncü sezonu da şimdiden çekilmeye başladı.

Konu hakkında dizinin yayıncısı FX'ten henüz resmi bir açıklama yapılmasa da birçok kaynak, dizinin ek bölümler çektiğini doğruladı.

Alışılmışın dışındaki çekim programının nedeninin ise, dizideki performanslarıyla Hollywood'da popüler hale gelen oyuncu kadrosunun diğer çalışmalarıyla çakışmasının istenmemesi.

The Bear, 2022'de yayınlandığından bu yana hem izleyicilerin hem de eleştirmenlerin beğenisini kazandı. İlk sezonu bu yılın başında Emmy Ödülleri'ne de damga vurmuştu.

The Bear'ın üçüncü sezonu da bu yaz yayınlanacak. Resmi olarak açıklanmayan dördüncü sezonu için ise henüz bir prömiyer tarihi belirlenmedi. 

Christopher Storer tarafından yaratılan dizide Jeremy Allen White, Ebon Moss-Bachrach, Ayo Edebiri, Lionel Boyce, Liza Colón-Zayas, Abby Elliott rol alıyor.