20 yıllık bir aradan sonra yeniden birleşen ve evlenen çift hakkında son zamanlarda birçok dedikodu ayyuka çıkmıştı. Boşanma sürecinde oldukları konuşulurken ikisinin de dedikoduları ortadan kaldırmak için özel bir çaba harcamadığı görüldü. Son olarak çiftin taşınmak için uzun zaman uğraştığı evin fotoğrafları bir emlak sitesinde ortaya çıktı.

Çift, hayallerindeki evi bulmak için iki yıl süren bir arayışın ardından evi satın aldı ve parasını nakit olarak ödedi. Ancak lüks evin daha önce bulunmayan iç mekan fotoğrafları, mülkün geçen mayıs ayında çifte satılmasının ardından kaldırıldıktan sonra tekrar web sitesinde göründü.

SESSİZ SEDASIZ SATIŞA MI SÜRÜLDÜ?

DailyMail.com, bu yeni fotoğrafların 1 Haziran ve 5 Haziran tarihlerinde bir emlak sitesine yüklendiğini belirledi. Ev hâlâ satılmış olarak listeleniyor.

Arazide sadece ana bina değil, aynı zamanda bir bakıcı evi ile birlikte 10.000 metrekarelik konaklama olanağı sağlayan bitişik bir ek ev de bulunuyor.

Mülkte 15 araçlık garaj ve 80 araçlık otoparkın yanı sıra basketbol sahası, ​​spor salonu, boks ringi ve barının yanı sıra bir havuzun yer aldığı açık hava spor kompleksi mevcut.

Bu hamle, 17 yatak odalı mülkün sessizce piyasaya sürüleceğine dair spekülasyonlara yol açtı.

ESKİ EŞİNE YAKIN OTURUYOR

Lopez'in bir temsilcisi, görüntülerin yeni olmadığını belirtti. Ancak bu hamle son zamanlarda çiftin hayatında her şeyin yolunda olmadığının son göstergesi olarak görülüyor.

Geçen hafta 54 yaşındaki ünlü şarkıcı, satışların hayal kırıklığı yarattığı "This is Me Now" turnesinin ABD ayağını aniden iptal ederek hayranlarını şok etti.

Geçtiğimiz ay da ünlü isim, uzun süredir yapım ortağı olan Elaine Goldsmith-Thomas ile Beverly Hills'teki mülklere bakarken fotoğraflandı. Yanında Affleck yoktu ancak daha sonra bir kaynak, onun bir yatırım amaçlı gayrimenkul aradığını söyledi.

Benzer şekilde, şu anda Los Angeles'ın Brentwood semtinde eski sevgilisi Jennifer Garner'ın yanında kiralık bir mülkte kalan 51 yaşındaki Affleck'in de tek başına ev aradığı bildirildi.

Bu arada, Lopez nikah yüzüğünü sürekli taksa da Affleck yüzüğünü ara sıra takarken görüldü.