1999-2002 yılları arasında, tüm dünyanın gözü önünde fırtınalı bir ilişki yaşayan pop yıldızları Britney Spears ve Justin Timberlake, uzun süredir bir arada görünmeseler de haklarında dedikodular bitmek bilmiyor.

Ekim 2023’te özel hayatını anlattığı “İçimdeki Kadın”la büyük sükse yaratan Spears, hamile kaldığında Timberlake'in kendisini kürtaj olmaya zorladığını, defalarca aldattığını ve ayrıldıklarında kendisini “ABD’nin altın çocuğunun kalbini kıran bir fahişe” gibi gösterdiğini yazdı.

Ancak tüm bunların ardından pazar günü Spears, eski sevgilisine zeytin dalı uzattı. Instagram'da paylaşım yapan ünlü şarkıcı özür diledi ve Timberlake’in yakın zamanda çıkardığı “Selfish” ve “Sanctified” şarkılarına övgüler yağdırdı. 

42 yaşındaki Spears, “Kitabımda yazdığım bazı şeyler için özür dilemek istiyorum. Eğer gerçekten değer verdiğim insanlardan herhangi birini kırdıysam çok üzgünüm” diye yazdı.
 

HAYRANLARINDAN İLGİNÇ HAMLE

Spears’ın dikkat çekici bu paylaşımdan önce de hayranları Timberlake’ten ilginç bir şekilde intikam aldılar.

42 yaşındaki ABD’li şarkıcı Justin Timberlake, geçtiğimiz hafta yeni şarkısı “Selfish”i yayınladı ve dünya turnesi “The Forget Tomorrow World Tour”u duyurdu.

“Selfish” şarkısı, ABD iTunes listesinde hızla kendine yer buldu ve 2. sıraya yerleşti. Ancak geçmişte fırtınalı bir ilişki yaşadığı pop yıldızı Britney Spears’ın hayranları bu durumdan hiç memnun olmadı ve kendi yöntemleriyle intikam aldılar.

Timberlake'in yeni single'ı "Selfish"in yayımlanmasının ardından Spears’ın hayranları, yıldız ismin 2011'de çıkan aynı isimli şarkısını listelerde üst sıralara taşıyarak Timberlake’i geri plana düşürdüler. 

Yeni şarkının yayınlanmasından bir gün sonra, Spears'ın "Selfish" şarkısı iTunes En İyi Şarkılar listesinde 1 numaraya kadar yükseldi ve herkes bu konuyu konuşmaya başladı.