Başakşehir Teknik Direktörü Çağdaş Atan, Galatasaray'a 2-0 yenildikleri maçın ardından sarı kırmızılıların teknik direktörü Okan Buruk'a tepki gösterdi.

Mücadele sırasında da tartışma yaşayan ikili, maçın sona ermesiyle yaşanan olayı konuşmaya başladı. Çağdaş Atan'ın, Okan Buruk'a, kendisinin yanına gelmediği için sitem ettiği BeIN Sports kameralarına yansıdı.

İkili bir süre konuştuktan sonra, Çağdaş Atan "Tamam hocam, ben anlatamadım, özür dilerim" diyerek olay yerinden uzaklaştı.

Okan Buruk'un sitemine devam etmesi üzerine, Başakşehir'in hocası Atan, "Tamam uzatmayalım dedim, özür diledim. Ben seni seviyorum ama sen benim yanıma gelmiyorsun" ifadelerini kullandı.

Galatasaray Teknik Direktörü Okan Buruk ise, "Olur mu öyle şey ya, kusura bakma" yanıtını verdi. Kısa süreli diyaloğun ardından ikili sarılarak tartışmayı tatlıya bağladı. 

ÇAĞDAŞ ATAN: TARTIŞMA OLMADI

Mücadelenin ardından düzenlenen basın toplantısında, konuya değinen Çağdaş Atan, "Okan hoca benim eski takım arkadaşım. Bir tartışma yaşanmadı. Bir yanlış anlaşılma vardı. Beğendiğim bir ağabeyim. Ona da bundan sonra başarılar dilerim." ifadelerini kullandı