Ceyda Düvenci'nin sunduğu 'Bambaşka Sohbetler' programının bu haftaki konuğu şarkıcı Can Bonomo'ydu. Oyuncu Öykü Karayel ile mutlu bir evlilik yaşayan ve Roman adında bir oğlu olan Bonomo, samimi açıklamalarda bulundu.

"OĞLUM İNANILMAZ BİR ŞEY"

Düvenci'nin "Ben emindim senin enteresan bir baba olacağına. Nasıl bir hikaye, umduğun gibi mi oldu?" sorusuna Bonomo "Oğlum inanılmaz bir şey. Hiç beklemediğim bir şey oldu. Bir evladım olursa onu çok severim, koruyup kollarım, ona örnek olmaya çalışırım diyordum, bu kadar aşık olacağımı, durmadan yanında olmak isteyeceğimi tahmin etmezdim. Benim babamla ilişkim azdı. Babamla 30 yaşıma geldiğimde arkadaş olduk. Bizim jenerasyonumuzda var galiba böyle bir şey. Çalışması gerekiyordu, çok çalıştı, çok görüşmedik biz. Şimdi şahane bir ilişkimiz var" yanıtını verdi.

"ROMAN'IN GÜLÜŞÜNDE ANNEMİ GÖRÜYORUM" 

Annesinden de bahseden Can Bonomo, "Beni ben yapan birincil faktör annemi erken yaşta kaybetmiş olmam. Roman'ın gülüşünde annemi görüyorum. Eğer şu ana, eşimle tanışmış olmama, Roman'a sahip olmama vesile olduysa ne mutlu bana. Annemin öldüğünü düşünmüyorum, duruyor öyle, oğlumun gülüşünde, yazdığım bir sözde" ifadelerini kullandı.

"EŞİM ÇOK GÜZEL"

Eşi Öykü Karayel'e hayranlık duyduğunu da belirten Bonomo, "Eşim çok güzel ve yetenekli bir kadın. Harika bir eş" diye konuştu.