2004 yılında aramızdan ayrılan Anadolu rock müziğinin efsane ismi Cem Karaca'nın hayat hikayesini beyaz perdeye taşıyan 'Cem Karaca'nın Gözyaşları' filmi, 26 Ocak'ta vizyona girecek. 

İsmail Hacıoğlu'nun Cem Karaca'ya hayat verdiği filmin galası ise dün akşam gerçekleştirildi.  

Galada hologram teknolojisi kullanılarak Cem Karaca konseri gerçekleştirildi.

Cem Karaca'nın 'Tamirci Çırağı' şarkısının çaldığı sırada önce sahneye Karaca'nın oğlu Emrah, ardından İsmail Hacıoğlu çıktı. 

Hacıoğlu şarkının bir yerinde "Merhaba gençler ve her zaman genç kalanlar, şimdi sahnenin asıl sahibi geliyor" dedi ve o sırada Cem Karaca'nın görüntüsü hologram tekniğiyle sahneye yansıtıldı. 

Galaya katılan isimler 20 yıl sonra sahnede sanatçıyı görünce duygusal anlar yaşandı. Video kısa sürede sosyal medyada da gündem oldu. Görenler "Tüylerim diken diken oldu", "Mükemmel olmuş" gibi yorumlar yaptı.

MELİSA ASLI PAMUK KRİZİ

Öte yandan bir süredir futbolcu sevgilisi ile Fransa'da olan ve evine giren hırsızdan dolayı pasaportu çalınan Melisa Aslı Pamuk, başrol olduğu 'Cem Karaca'nın Gözyaşları' filminin galasına katılamadı. İsmail Hacıoğlu da filmdeki partneri Pamuk'la ilgili "Mülteci olarak yerleşmediyse gelmesi lazımdı" diyerek tepki gösterdi.

Melisa Aslı Pamuk, geçen ay başrol olduğu 'Kadınlara Mahsus' filminin galasına da katılmamıştı.