Meslektaşı Hasan Can Kaya'ya şovunda yaptığı göndermeyle gündemde olan Cem Yılmaz bu defa gösterisindeki bir olayla adından söz ettirdi.

İzleyicilerin "Hoşgeldiniz CHP'liler" diyen Yılmaz'a tepki gösterdiği ve komedyenin de sahneyi terk ettiği iddia edildi.

Salonda olduğunu öne süren bir seyirci de sosyal medyada "Kadın ve adam taşkınlık yaptı. Kadın Cem Yılmaz'a sesini duyurmak için devamlı bağırıp çağırdı. Etraftakiler de rahatsız oldu. Cem bu iş şova döndü diye olay bitene kadar kulise geçti sonra da geri geldi. Kadın yüksek sesle devamlı 'evet ben de, aynen ben' gibi bağırarak konuşuyordu" diye yazdı.

"SEYİRCİM 2 KİŞİNİN TAŞKINLIK YAPTIĞINI SÖYLEDİ"

İddiaların ardından Cem Yılmaz X hesabından yaptığı açıklamada "Bugün hiç takip edemedim. Geçen hafta olan bir hadise haber yapılmış. Yazılan doğru değil. 2000 kişinin konforu için, seyircim, sahneye uzak bir bölgede 2 kişinin taşkınlık yaptığını ve sahneyi duyamadıklarını söyledi. Ben de konfor sağlandıktan sonra devam ettim. Çocuk gibi haberler yapmışsınız. Seyirci şöyle dedi o da sahneden indi ne yahu? Dün mü başladık bu işe? Gösteriye gelen gelmeyen yorum yapıyor ikrah geldi ha. Allah'tan oyunlar bitiyor, biraz kafa dinlersiniz hazirandan sonra" ifadelerini kullandı.