İngiliz gazeteci Tom Bower'ın kaleme aldığı The House of Beckham (Beckham Evi) isimli kitap ile birlikte yeni iddialar da ortaya atıldı... 

Kitapyta Beckham çiftinin yaşadıkları aldatılma krizleri gündeme gelirken bu kitapta ilk kez çiftin yaşadıkları sorunlar gündeme geldi. 

ABD medyasına konuşan bir kaynak, "Bu kitapta bilmediğimiz çok az şey olabilir fakat çiftin yaşadığı yasak aşklar ve aldatılma olaylarının hepsinin bir arada olması çok dikkat çekici" dedi. 

David Beckham'ın eşi Victoria Beckham'ın 25 yıllık evlilikleri boyunca birçok kez aldattığı belirtilirken bir keresinde Beckham'ın yasak aşk yaşadığı yardımcıları Rebecca Loos'un ünlü futbolcuyu bir mankenle yatakta bastığı da ortaya çıktı.

Kitapta yer alan bir olayın, 2004'te Beckham Real Madrid'de oynarken yaşandığı belirtildi. Victoria Beckham'ın, eşinin aşk yaşadığı Rebecca Loos'u telefonla arayarak eşini takip ettirdiği anlatıldı. Loos,  Beckham'ı Brezilyalı futbolcu Ronaldo'nun villasında gece 03.00'te bulurken, Beckham'ın yanında İspanyol manken Esther Canadas'ın da olduğu belirtildi. Aşk yaşadığı adamı bir mankenle basan Loos'un bu durumu Victoria Beckham'a da anlattığı öğrenildi.

Loos'un Beckham'ı yataktan kaldırıp, "David, eşin telefonda" dediği de kayıtlara geçti. 

2023'te Netflix'te yayınlanan ve Beckhamların hikayesinin anlatıldığı belgeselde David Beckham, Loos'un adını gündeme getirmemiş fakat o dönemin ailesi için çok zor geçtiğini dile getirmişti.