66. Grammy Ödülleri’nin bu sene kimlere gideceği merak konusu olmaya devam ederken adaylara verilen promosyon ürünleriyle dolu hediye çantaları da içeriğiyle göz dolduruyor.

Bu yılın resmi Grammy Gift Lounge’ı, tam üç gün boyunca, sunucularla sanatçıların ziyaret edebilmesi için açık olacak.

Ödül töreni öncesindeki üç tam gün süren provalar boyunca, katılımcılar alana giderek hediyelerini seçebilir ve toplamda 1 milyon TL’yi (35.369 $) aşan tutardaki çantalarını alabilirler.

ÇOK FAZLA MARKA VAR

Gift Lounge'da tüm kategorilerde çeşitli ürünler yer alacak. Markalar arasında Miage Skincare, Aiper, Auro Wellness, cate brown, Frontera, Grossé, Nap Bar, oneisall, Oxygenetix, PETA x Noize ve THOR Kitchen gibi çok fazla seçenek bulunuyor.

Hediyeler arasında kıyafet, kozmetik, ayakkabı, mutfak aksesuarları, dekoratif ürünler, ünlü tasarımcıların ürünleri, kitap, teknolojik ürünler, çikolata ve içecek gibi çok fazla çeşit yer alıyor. 

Hediye etkinliğinin düzenleyicileri arasında yer alan Los Angeles merkezli pazarlama şirketi Distinctive Assets'in kurucusu Lash Fary, "Hediyelerimizin bu kadar iyi karşılandığına memnunum çünkü oldukça işlevsel ve muhteşemler" diyor.

"Grammy hediyelerimiz katılımcılar için beklenen bir avantaj haline geldi ve bu yıl küratörlüğünü yaptığımız şeyleri paylaşmaktan özellikle heyecan duyuyorum." dedi.