ABD’nin Oregon eyaletinde yer alan Yamhill şehrinin Şerif Yardımcısı David Richard Mills, kendini ifşa ederek halka açık yerlerde seks eylemleri gerçekleştirmesi sebebiyle tutuklandı.

36 yaşındaki Mills'in, 2022 ile 2023 yılları arasında yaptıkları mahkemede paylaşıldı ve bunlar resmi görevi kötüye kullanma, kamusal ahlaka aykırılık, usulsüz davranış ve saygı duyulan nesnelerin kötüye kullanılması suçlamalarına yol açtı.

Genç adamın hem X hem de OnlyFans'a uygunsuz fotoğraf ve videolar yayınladığı da iddia edildi. Diğer iddialar arasında devriye arabasında kendini tatmin etmek ve videoyu internette yayınlamak da yer alıyor.

FOX 12'nin haberine göre Mills'in, başka bir kişinin su şişesine, o kişinin içmesi amacıyla kendini tatmin ettiği de iddia edildi. Ayrıca 5 Ocak 2022'de bu videoyu maddi çıkar sağlamak amacıyla internette paylaşmakla da suçlanıyor.

Mills'in 2 Nisan 2023'te üniformalıyken cinsel organının açıkta olduğu bir fotoğraf yayınladığı iddia ediliyor. Ayrıca 6 Ağustos 2023'te de şerifin ofisinde cinsel organını açığa çıkardığı iddia ediliyor.

Tahliye anlaşmasına göre yargıç, "çevrimiçi olanlar da dahil olmak üzere kamuya açık yerlerde herhangi bir kolluk kuvveti amblemi takarak görülmesine izin verilmemesi" şartıyla Mills’i serbest bıraktı.

Yamhill Şerifi de, söz konusu çalışanın izne çıkarıldığını doğruladı.