Galatasaray Spor Kulübü'nün Başkanı Dursun Özbek, divan kurulu seçimlerinde yalnızca bir adayın bulunmasını, kulübün demokratik yapısı açısından nadir bir durum olarak nitelendirdi.

Galatasaray Lisesi'nde düzenlenen seçim sırasında oy kullanan Özbek, Aykutalp Derkan'ın adaylığı ile ilgili olarak gazetecilere yaptığı açıklamada görüşlerini paylaştı:

Galatasaray, yeni dönemi için divan başkanını seçiyor. Tek aday vardı. Demokrasisi gereği Galatasaray'ın alışmadığı bir şey ama tek aday çıkması da başka bir güzellik. Demek ki Aykutalp'in icraatı beğeni görmüş ve Galatasaray Divan Üyeleri onu yeni dönemde de seçmek üzere burada. Yeni dönemin hayırlı olmasını diliyorum.


Aykutalp Derkan

"AYKUTALP'E BAŞARILAR DİLİYORUM"

Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Özbek, yaklaşan dönemin kulüp için büyük önem taşıdığını vurgulayarak, projelerin sonuçlandırılması ve oluşturulan olumlu atmosferin sürdürülmesi açısından bu dönemin verimli geçeceğine inandığını belirtti.

Önümüzdeki dönem, projelerin tamamlanması ve Galatasaray'da yaratılan iklimin devam etmesi için güzel bir dönem olacak. Aykutalp'e başarılar diliyorum. Bugüne kadar gösterdiği güzel ve dirayetli yönetimi inşallah önümüzdeki dönem de gösterecek. Galatasaray'a hayırlı olsun.